This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Annelerin En Sevdiği Ürünler

Anneler Gününüz Kutlu Olsun ! ✨

Annenizin en sevdiği ürünleri sizin için hazırladık! Sevginin en doğalını hissettiğiniz annenize, doğadan ilham alan Yves Rocher ürünlerini hediye etmeye ne dersiniz?

Annenizin En Sevdiği Ürünler

En değer verdiğiniz annelerinizi onların en sevdiği ürünleri hediye ederek şımartmak ister misiniz? Anneler gününe özel, annelerinizin en sevdiği ürünleri gelin beraber keşfedelim ! 

En sevilen serilerimizden Riche Creme serisinin 50. yıla özel sınırlı sayıdaki Besleyici Yenileyici Konsantre Kremi  anneniz için ideal bir hediye seçeneği olabilir. Cilde kolayca nüfuz eden akışkan dokusu sayesinde günden güne cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur, cilt ipeksi bir yumuşaklık ve konfor kazanır. 

Annenizin vazgeçilmezi Anti age Global serimizin yıldız ürünüGençleştirici ve Yenileyici Gece Serumu formülü daha da güçlenerek yenilendi! 2 kat konsantre formülü ile cildi onarır, yeniler, sıkılaştırır ve kırışıkların görünümünü azaltır. Bu ürünü daha fazla keşfetmek için makalemizi okuyabilirsiniz.

Yeni favori serimiz Lifting Vegetal ürünleri bu dönemde yine annenizi mutlu edecektir. İçeriğindeki Yves Rocher patentli eşsiz Bitkisel Kolajen Konsantresi cildin yapısını güçlendirir, hücrelerin sıkılaştırıcı gücünü arttırır ve elastin sentezini uyarır.

sowimage
sowimage

Annenizin favorisi birbirinden özel kokuları hediye ederek, onları bu özel günde şımartabilirsiniz. 🌸

En sevilen imza kokularımızdan Comme une Evidence, toprağın baharatla harmanlandığı paçulinin büyülü aroması ile bergamotun tazeleyici notaları, portakal çiçeğinin ferahlığı, gülün tazeliği ve yaseminin kışkırtıcılığının büyülü uyumuyla ortaya çıkan bu parfüm yaşamın ahengi ile ruhunuzdaki zarafeti bir araya getiriyor.

Bir diğer favori kokumuz Tendre Jasmin rahatlatıcı, duyusal, çiçeksi notaları ile İspanyol yasemini ve büyüleyici, baştan çıkaran ve bal içeren notalarıyla Arap yasemini ile sofistike, çiçeksi mükemmel bu koku teninizi saracak.

Ona isterseniz parfüm setlerinden birini hediye edebilir ya da favori kokularından birini hediye ederek gün boyu sevdiği kokuyu teninde taşımasını sağlayabilirsiniz. 

Rengarenk kişiliği ile her zaman hayranlık duyduğumuz annelerimize, gelin en favori makyaj ürünlerini hediye edin! 💖

Cildine en uygun fondöten, ufak kusurlarını gizleyecek kapatıcı, göz alıcı bakışlarını daha da ön plana çıkaracak bir maskara ve en favori renginde bir ruj ile bu özel güne beraber hazırlanın! 

Anneniz ile geçireceğiniz bu özel günde ona rengarenk bir dünyanın kapılarını açmaya ne dersiniz? 

Bu özel bakımı Go Greenoje ile de tamamlayabilirsiniz! 

sowimage

Share