This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Arnika

Arnikayı çoğunlukla yaraların tedavisinde kullanıldığını biliyorsunuzdur. Ancak bu görsel olarak sizi yanıltan, koruyucu ve büyüleyici çiçeğin bilinmeyen özellikleri çok daha fazla …

sowimage

Kısa bir bilgi ile başlayalım.

Arnikanın diğer çiçekler gibi mi olduğunu düşünüyorsunuz? Bir daha  düşünün! Aslında, tozlanma için kullanılan ortadaki "disk çiçeklerini" çevreleyen dışında (yaygın olarak yapraklar olarak bildiğiniz) "ışın çiçekleri" olan bir çiçek türüdür. Bundan fazlası ve daha önemlisi, sadece  bir çiçek değil, bu bitki kendini dış etmenlere karşı koruyabiliyor.

Uzmanlarımız, ellerinizi soğuktan koruyabilen arnika özünü geliştirmek için Arnika çiçeğinin gücünü kullandı.  Ellerini şımartmak isteyen herkes için onlara minnettarız…

sowimage

Arnikayı el bakımı ürünlerimizin en önemli aktif bileşeni olarak kullanırız.

Anavatanımız olan Britanya topraklarındaki 55 hektarlık organik çiftliğimizde arnika çiçeğini yetiştiririz. Markanın diğer bitkilerinde olduğu gibi doğadan aldıklarımızı doğaya geri vererek, bitkiyi ve çevreyi kapsayan sürdürülebilir tarım yöntemlerini kullanarak yetiştirilir.

Sürdürülebilir tarım, yerel yaban hayat ile uyum içinde kalmak ve hatta yaban hayatın gelişmesine yardımcı olmak için uygulanmaktadır. Uzmanlarımız, en gelişmiş olanlar da dahil olmak üzere en yeni faydalı etkiler için sürekli olarak sabırla uğraşıyorlar. Ve bu atılımların hepsini sizler için yapıyoruz.

sowimage
sowimageCrédit photos : Emmanuel Berthier

Peki ya siz, inanılmaz koruyucu özelliklere sahip diğer bitkileri biliyor musunuz?

Share