This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Babalar Günü Kutlu Olsun! 💙

Onu ne kadar sevdiğinizi göstermek için, bu özel günde babanıza birbirinden eşsiz hediyelerden birini vermeye ne dersiniz?

Onu Şımartın! 

En değer verdiğiniz babanız bu özel günde sizce de biraz şımartılmayı hak etmiyor mu? 🎁

Yenilenen erkek bakım ürünlerimizi ona hediye ederek tıraş deneyimini keyifli bir rutin haline getirmesine yardımcı olmaya ne dersiniz? Yenilenen erkek cilt bakımı ürünlerimizin içeriğindeki organik aloe vera ve organik papatya, babanızın konforlu ve yumuşak bir cilde sahip olmasına yardımcı olacak.

Ferahlatıcı ve yatıştırıcı tıraş köpüğü, cildi, tıraşın sebep olduğu yanma hissi ve tahrişe karşı korur. Tıraş sonrası meydana gelen gerginlik hissinin önüne geçerek ciltte oluşabilecek yıpranmayı azaltır, derinlemesine nemlendirir.

Ferahlatıcı ve yatıştırıcı tıraş sonrası balsam, cilt tarafından kolayca emilen, ince, yağsız, balsam dokusu ile tıraş sonrası gerginleşen cildin anında rahatlamasına yardımcı olur.

Nemlendiren ve Rahatlatan Yüz ve Sakal Bakım Kremi, ultra hafif, yağsız, jel dokusu ile cildi canlandırır, ferahlatır ve derinlemesine nemlendirir.

sowimage
sowimage

Eşsiz Kokular

Babalar gününde en ideal hediyelerden biri de parfümler! Odunsu, baharatlı, ferah her tercihe göre eşsiz kokulardan birini babanıza hediye etmeye ne dersiniz? 😚

Bois de Saugemisk adaçayının aromatik ferahlığı, Guayak ağacının odunsu notaları ve Paçulinin karizmatik ve odunsu güçlü karakterinin bir araya gelişiyle oluşan eşsiz bir koku… Bu kokuyu tamamlayacak Bois de Sauge Saç ve Vücut Şampuanı ile mükemmel bir parfüm seti oluşturabilirsiniz. 

Ambre Noir paçuli ve kakulenin odunsu ve yoğun kokusunu, tonka fasulyesinin çekiciliği ile mükemmel bir uyum içinde harmanlar... Parfümün eşsiz kokusunu tüm gün ciltte hissetmek için Ambre Noir- Saç ve Vücut Şampuanı ile beraber mükemmel bir hediye seçeneği olabilir. 

Comme une Evidencenarenciye notaları, baharatlı çiçek notaları ve klasik odunsu notaların arasında mükemmel bir denge oluşturmak isteyenler için mükemmel bir tercih!

Cuir Vetiver sıcak, çekici, odunsu, maskülen kokuları tercih eden babalara özel eşsiz bir koku...

Hoggar ise; sıcak baharatlı notalar, tonka fasülyesi ve lavantanın eşsiz büyüsüyle benzersiz bir koku ortaya çıkarıyor. 

Bu eşsiz kokulardan ve cilt bakım ürünlerinden oluşan bir paket ile babanıza onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. 💚

Share