Geri

Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Babalar gününe sayılı günler kaldı ve hala babanıza/ eşinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? İşte sizin için hazırladığımız babalar günü hediye önerilerimiz….

sowimage

Hangi hediyeyi seçmelisiniz?

Anneler günü geride kaldı. Şimdi ise sıra babalarımızı mutlu etmekte… Size ilk hediye önerimiz, babalarınızın cildine dost tıraş köpüğü ve losyonu… Cildini tahrişe karşı koruyan bitkisel içerikli ürünlerimiz ile tıraş keyfi daha konforlu ve rahat olacak.

Buna ek olarak birbirinden güzel erkek parfümlerimiz ile babalarınıza en sevdiği kokuyu armağan edebilirsiniz. Parfümün yanı sıra en sevdiği kokulardan duş jelleri ile hediyenizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer ki babanız cildine bakım yapmayı seviyor ise; unutmayın ki tüm cilt bakım ürünlerimiz erkeklerin kullanımına da uygun ve ona cilt tipine uygun ürünlerden bir set hazırlayabilirsiniz.

sowimage

Kahramanlarımız Babalarımız

Bizi her zaman koruyan ve kahramanımız olan babalarımızın en özel günü kutlu olsun. İster 5 ister 50 yaşında olalım her zaman babalarımızın küçük kızı olarak kalacağız ve onu bu özel günde onları şımartmak teşekkür etmenin en güzel yolu olabilir.

 

İşinden yorgun eve dönen babanız ile güzel bir gün geçirebilir, onun kendini iyi hissetmesi için ona masaj yapabilir, beraber yapmayı sevdiğiniz aktivitelerden oluşan bir gün planlayabilir ve ona birbirinden değerli hediyeleri verebilirsiniz. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlarız !

Siz babanıza ne hediye almayı düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz! 🙂

Share