ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Cildime en iyi sonuç veren ürünler hangileridir?

Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı ürünlerin kullanımı oldukça yaygındır. Fakat gerçekten ne için kullanılıyorlar, nasıl farklıları var ve ne zaman kullanılmalıdırlar? Sayımızı takip edin!

Yaşlanma karşıtı ve kırışık karşıtı ürünleri arasındaki fark nedir?  

İsimleri size benzer gelebilir, ancak  farklılıkları bulunmaktadır. 

Kırışıklık karşıtı ürünler, kırışıklara oldukça hedeflenmiştir. Adından da anlaşılacağı gibi, kaşların üzerinde oluşan çizgiler ve kaz ayakları gibi, yüzünüzde oluşan kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur ve kırışıklığa bağlı çizgileri yumuşatır.       

Yaşlanma karşıtı cilt bakımı, kırışıklık karşıtı  ürünlerinden daha kapsamlı ve genel bir etkiye sahiptir. Ciltteki sıkılık kaybı, cilt lekelenmeleri ve ışıltı kaybı gibi sorunları da ele alır. Yaşlanma karşıtı kremler nemlendirici, besleyici ve antioksidan içeriklerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca günlük yaşamın (hava kirliliği, UV,stres vb.) neden olduğu “oksidatif” stresin engellenmesine yardımcı olurlar. Çevresel hasara karşı savunma kalkanı görevi görür.                                                                  

Cildim için hangi cilt bakımı en iyisidir? 

Cildinizin durumu hayatınız boyunca sürekli değişir. Cilt yaşlanmasını önlemenin en iyi yolu, mümkün olan en erken zamanda cildinize özel cilt bakımını kullanmaya başlamak ve en önemlisi hayatınız için en iyi alışkanlıkları  oluşturmaktır. Dengeli bir yaşam tarzı, diyet, düzenli egzersiz ve elbette cildin yaşlanma sürecini en aza indiren bir güzellik rutini ve temel günlük ritüellerle zamanı geri alın.           

Yaşlanma karşıtı bir bakım düşünmeden önce, birkaç basit kurala uymanız önemlidir. Her zaman cildinizi yıkayın ve nemlendirin. Bu altın kural her yaşta geçerlidir ve cildinizi mükemmel görünmesini sağlar.   

20'li yaşlarda, cildiniz hala yeterince kolajen üretiyor, bu nedenle yaşlanma karşıtı bir bakım yapmanıza gerek yok. Ancak yavaşça cit bakım rutininize göz kremi eklemeye başlayabilirsiniz. 

İnce çizgiler 

Cildiniz daha az kollajen üretmeye başladığında, ince çizgiler ortaya çıkabilir. Am bu ince çizgiler önemli değil.Tavsiyemiz, yılda iki kez bir kırışıklık önleyici bakım uygulamak gereklidir. Örneğin Sérum Végétal Kırışık Karşıtı  veya Gençlik İksiri serilerinin ürünleriyle cildinizin gerçekten iyi nemlendirildiğinden emin olmalısınız. 

Cilt olgunluğuna ulaşma  

“Olgun” cilt, daha belirgin kırışıklıklara ve daha az esnekliğe sahiptir. Bu nedenle sabah ve gece yaşlanma karşıtı bir ürün kullanmak gerekebilir. Ayrıca düzenli olarak yaşlanma karşıtı bir ürün kullanarak başlayabilirsiniz. Yaşlanma Karşıtı serumlar, cildi gençleştirir ve sıkılaştırır, ayrıca tüm yaşlanma belirtilerini düzeltir.Bu sizin için iyi bir seçim olabilir.

Son olarak      

Cildiniz daha az sebum üretip incelirse, epidermis kendisini o kadar çabuk yenilemez ve cilt zayıflar. Bu durumda, cildinizi iyi nemlendirmeli yaşlanmayı önleyici ürünler her zaman kullanabilirsiniz. Riche Crème serisi bunun için idealdir çünkü aktif bitkisel içeriği hücre yenilenmesini destekleyen 30 değerli yağdan oluşmaktadır.                                                                                                                                                                                                   

Özetle, yaşlanmayı geciktirici ve kırışıklık giderici ürünler cildinizin durumuna bağlı olarak kademeli olarak kullanılabilir. Çünkü hepimiz aynı yaşta aynı izlere sahip değiliz. Cildin ihtiyaçlarına göre cilt bakım rutini belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Günümüzde bilimsel gelişmeler, farklı cilt tipleri için özel olarak üretilmiş yüksek etkili serum ve kremlerle ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir. Sizin için en iyisini seçin!

Artık sizin için en iyi cilt bakımını nasıl seçeceğinizi bildiğinize göre, yaşlanma karşıtı veya kırışıklık karşıtı bir ürün tercih ediyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim