Geri

Detoks, vitamin, sağlık… Hepsi bir arada!

Işıltılı bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? Bunun için cildin temel ihtiyaçları vardır: besinler, vitaminler ve mineraller. Hepsi bir smoothie ile mümkün!

Detoks tedavisi için bir avuç antioksidan!

Kendinizi hafif, mükemmel ve sağlıklı hissetmekten daha güzel ne olabilir? Detoks içecekleri tam da bunun için. Meyve sıkacağında salatalığın en iyisini, detoks etkili limonun en sulusunu, antioksidan bakımından zengin lahananın en zenginini birleştirebilirsiniz. Artık bu muhteşem üçlü ile yeni bir güne hazırsınız !

Bağışıklık sistemini güçlendiren bazı vitaminler

Sonbahar başlarken kendinizi yorgun hissetmeniz çok normal. Enerjinizi toplamak için vitamin kaynağı doğal meyve sularından daha iyisi olamaz. Bugün vitamin ve flavonoid açısından zengin pancar, havuç ve rezene karışımını denemenizi tavsiye ederiz. Günün her saatinde iyi gider !

 

sowimage
sowimageKarel Balas

Son olarak ışıltılı bir cilt için betakaroten ve antioksidanın gücünü keşfedin

Yaz boyunca kazandığınız bronz ten renginizi kışın da korumak istemez misiniz? Parlak ve ışıldayan bir cilt için havuç ve mango gibi betakaroten yönünden zengin meyve ve sebzeleri tüketmeye özen gösterin. Mucize içeceğinize güçlü bir antioksidan olan biber de eklemeyi unutmayın! Sonuç: Sağlıkla ışıldayan bir cilt sizi bekliyor.

 

Peki ya sizin en sevdiğiniz smoothie tarifleri neler? Fotoğraflarınızı #ActBeautiful hashtagiyle paylaşın!

Share