ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Dikkat Sıcak Havalar!

Her yaz ısınan havalar sizi rahatsız mı ediyor? Bununla nasıl savaşacağınızı bilmiyor musunuz? Artan hava sıcaklığına karşı sizin için hazırladığımız önerilerimize bir göz atın !

Teniniz sıcak havalarda da mükemmel gözüksün!

Yazın gelmesiyle artan hava sıcaklıkları makyajınızın tüm gün boyunca kalıcı kalmasını zorlaştırıyor mu? Gün boyu mükemmel bir ten için, makyajınıza Kusursuz Ten Fondöten - Mat ile başlayabilir, sonrasında yüzünüzü ufak bir bronzlaştırıcı pudra ile renklendirip pürüzsüz ve mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kalıcı makyajınızı 360° Çevreleyen Ekstra Uzatıcı Suya Dayanıklı Maskaraile tamamlayarak uzun süreli etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Öneri: Bu yazımızda bronzluğunuzu daha kalıcı kılmak için bir kaç ipucu vereceğiz ancak sağlığınız için güneşten korunmayı ihmal etmeyin.

 

 

 

Sıcak Havalarda Parfüm

Dikkat: Parfümler içeriğinde alkol barındırır ve parfümün güneş ile bir araya gelmesi cildiniz için zararlıdır. Bu ikilinin birleşmesi ısıya duyarlı ciltlerde lekelere, cilt tahribatına ve cilt kalitesinin düşmesine sebep olur.Bu cilt tipine sahip olanların daha da dikkat etmesi gerekir. Size içeriğinde daha az alkol barındıran eau de toilette ya da vücut spreylerini öneriyoruz.Ayrıca parfümünüzü güneşin daha az temas ettiği bölgelerinize ya da kıyafetlerinize sıkarak cildinize daha az zarar verebilirsiniz.

 

 

Ağırlaşan bacaklara dikkat !

Yaz boyunca bacaklarınızın şişmesi ve ağırlaşması oldukça muhtemeldir. Bazı kişiler de bu sağlık sorunu haline bile gelebilir. Bu tür durumlarla savaşmak ve vücut direncinizi dengelemek için size önerimiz bol bol su tüketmenizdir. Bacaklarınızın ağırlaşmasını önlemek için ayrıca antioksidan yönünden zengin yiyecekleri yemenizi öneriyoruz. ( Çilek, bazı yağlı tohumlar ve meyveler, domates vb.)Yorgunluğun ilk belirtilerinden itibaren, ayaklarınıza yapacağınız masaj ve bakım bu ağırlaşmaların azalmasına yardımcı olacaktır. Sizin için önerimize göz atın: Rahatlatıcı Ayak Masaj ve Bakım Kremi.

Ağır ve yorgun bacaklar artık daha rahat, daha yenilenmiş ve daha sağlıklı !

Sıcak Havalarda Daha İyi Uyumak 

Sıcak yaz aylarında uyku problemi çekiyor olabilirsiniz. Çünkü beyniniz uykuya dalmak için her zaman alışık olduğu ısı düzeyine ihtiyaç duyar. İşte biraz serinlemek için ufak ipuçları:

  • Soğuk bir duş alın. Özellikle bacaklarınıza uygulayacağınız soğuk su, şişkinliklere iyi gelecektir.
  • Mümkün olduğunca ışıktan uzak durun. Özellikle de telefon ekran ışığınız uyku kalitenizi etkileyecektir.
  • Uyuyacağınız odanın mutlaka havalandırılmış olmasına dikkat edin.
  • Hafif ve taze ürünleri yemeyi tercih edin.
  • Uyumadan önce mutlaka su için.

 

Sizin de yaz aylarına özel uyguladığınız tüyolarınız var ise yorum yazarak bizimle paylaşın !

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim