This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Pur Bleuet serisini neden seviyoruz?

Gözleriniz, yüzünüzün en önemli parçalarından biridir ve özel bakımı hak eder! Mavi Kantaron çiçeği ise; bunun için mükemmel bir seçim! Gelin bu seriye daha ayrıntılı göz atalım.

sowimage

Mavi Kantaron, Yves Rocher'nin sembolik çiçeği

Mavi Kantaron içerikli Pur Bleuet serimizdeki ürünlerin dünya genelin her 7 saniyede bir satın alındığını biliyor muydunuz?

Bu güzel mavi çiçek, 90'lı yıllardan beri sürdürülebilir tarım uygulamaları kullanılarak yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarım uygulamaları nelerdir? Bu uygulamalar, doğal ekosisteme saygı duyarak, çevresel ayak izimizi azaltacak şekilde çiftçilik esasına dayanarak yapılır.

Toplandıktan sonra çiçekler kurutulur ve çiçeğin suyunu çıkarmak için damıtılır. Bu su, yatıştırıcı ve koruyucu özelliğe sahip olduğu için makyaj temizleyicilerimizde kullanılır. Makyajınızı cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizleyebileceğiniz bu müthiş formül yıllardır sizlerin favorisi olmaya devam ediyor.

sowimage

Şımartılmış gözler için

Yeni göz kremimizi denediniz mi?

Mevsim değişikliklerinden, çevresel etkilerden, makyajın düzgün bir şekilde temizlenmemesinden, stres ve yorgunluktan etkilenen göz çevresi hassastır ve uzman bakıma ihtiyaç duymasına rağmen çoğu zaman ihmal edilir.

Göz torbalarınız ve yorgunluk belirtileri sizi rahatsız ediyorsa yeni Pur Bleuet Şişkinlik ve Torbalanma Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi, yorgunluk izlerini ortadan kaldırarak gözlere daha taze, daha canlı bir görünüm verir ve göz çevrenizi nemlendirir. Metal roll-on başlıkla uygulanan formül göz çevresinin yenilenmesine yardımcı olur. Yapışkan olmayan ferahlatıcı jel dokusu ve parfüm içermeyen formülü ile hassas gözler için de uygundur.

sowimage

Suya dayanıklı makyaj yapmayı tercih ediyorsanız, bu makyajı çıkarmanın da bir hayli zor olduğunu biliyorsunuzdur. Klasik makyaj temizleyiciler bu makyajları çıkarmada başarılı olamazken, aynı zamanda da cildi tahriş eder. En iyi çözüm Pur Bleuet Express Göz Makyaj Temizleyicigibi çift fazlı bir makyaj temizleyicidir! Kirpiklerinize özen gösterir, cildinizi yumuşatır, yatıştırır ve en yoğun göz makyajını bile tek bir dokunuşla, iz bırakmadan temizler.

Hassas bir cilde sahipseniz, makyaj temizleyicilerin çoğu cildinizi tahriş eder.Pur Bleuet Hassas Göz Makyaj Temizleyicinazik formülü ile kirpik ve göz kapaklarındaki makyaj izlerini göz çevresi hassasiyetine önem vererek temizler. Yatıştırıcı özelliği ile hassas gözlerin ihtiyaç duyduğu konforu sağlar. Lens kullananlar için de uygundur.

Pur Bleuet serisi hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşın!

Share