This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Reklam Kampanyamızın Global Yüzü Cansu Akın’a Sorduk

Öncelikle ev taşıma gibi zor bir süreçte bize vakit ayırıp bu güzel röportajı gerçekleştirdiğin için sana çok teşekkür ederiz Cansu 😊 Çok fazla vaktini almadan seninle kısa ve keyifli bir sohbet etmek istedik. Dilersen hemen sorularımıza geçelim.

sowimage
Markamızın yeni reklam kampanyasının global yüzü oldun😊 Biz bu konuda çok heyecanlı ve mutluyuz. Senin duygularını öğrenebilir miyiz? Bu süreci kısaca bize anlatabilir misin?

Benim için çok keyifli geçen bir süreç oldu ve emin olun ben de en az sizin kadar heyecanlı ve mutluyum. Bugüne kadar gerçekleştirdiğim en büyük projelerden birisi olduğu için de bu işbirliğimizin çok özel ve önemli olduğunu söylemeliyim. Uzun yıllardır ürünlerini severek kullandığım Yves Rocher markası ile zaten güzel bir ilişkimiz vardı. Bu kampanyada birlikte çalışacağımızı öğrendiğimde ise; adeta sevinç çığlıkları attım. Süreç boyunca hem global hem Türkiye ekibinin desteği ve yönlendirmeleri sayesinde de bu büyük projeyi en iyi şekilde yansıtabileceğimizden emin oldum. Umarım kampanyayı görenler de bizim kadar beğenir ve yaşadığımız bu gururu paylaşırlar.
sowimage
Yenilenen Sebo Vegetal Serimiz hakkındaki izlenimlerini bizimle paylaşır mısın?

Reklam kampanyamız henüz başlamadan bana ulaşan ürünleri uzun süredir deneyimleme fırsatım oldu. Cildim karma yapıda olduğu için bu serinin derinlemesine temizlik sağlamasını çok sevdim. Sebo Vegetal Serisi'nde yer alan ürünleri kullandıktan sonra cildimde ki gözeneklerin tamamen temizlendiğini hissetmeye başladım.

Kısaca bize cilt bakım rutinini anlatmanı rica etsek 😊Pürüzsüz cildinin sırrı nedir?

Cilt bakım rutinim sabah cildimi temizleyip mutlaka güneşin etkilerine karşı koruyucu bir ürün kullanmam ile başlıyor. Sonrasında günlük makyajımı yapıyorum. Akşamsa yatmadan önce mutlaka makyajımı temizleyip serum uyguluyor, göz kremi ve sonrasında da nemlendirici kullanıyorum. Unutmadan söyleyeyim, nemlendiricimi mevsime göre, yaz ve kış olmak üzere mutlaka değiştiriyorum. Pürüzsüz bir cildin sırrı da bence cilt tipine uygun ürünleri seçmek ve beslenmeye çok dikkat etmek.
sowimage
sowimage
Son olarak Yves Rocher kullanıcılarına neler söylemek istersin?

Yves Rocher ürünlerini uzun zamandır kullanan birisi olarak bugüne kadar kullandığım ürünlerin hepsinden çok memnun kaldığımı ve markanın beni asla yanıltmadığımı söylemeliyim. Ayrıca çekim için Fransa'ya gittiğimizde ziyaret ettiğimiz fabrikada gördüm ki Yves Rocher hem doğaya hem de insanlara karşı çok duyarlı. Bu da ayrıca beni derinden etkileyen ve çok takdir ettiğim bir özellik.

Yeni Reklam Filmimiz Yayında! 🙂

Yenilenen Sebo Vegetal Serisi Karşınızda! #SeboileFiltresiz

Share