Geri

Sev Kendini, izini bırak!

Kendinizden şüphe duyuyor, özgüven eksikliği yaşıyor ya da kendinize yeterli değeri vermiyorsanız tek bir çözüm var: Kendinizi sevmek!

sowimage

Kendini Sevmek Nedir?

Her şey kendinizi sevmek ile başlar…

İşte kendinizi sevmenize yardımcı olacak ipuçlarımız...

Son zamanlarda çok fazla duyduğumuz bir ifade… Ama tam olarak nedir bu ‘kendini sevmek’? İşte cevabı.

Sadece bedeninizi sevmek değil, bundan çok daha fazlasıdır. Kendinizi sevmeyi öğrenmenin ilk adımı, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek, tüm kusurlarınıza ve hatalarınıza sahip çıkmak ve herkesten önce kendinize değer vermeyi öğrenmektir. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı önceliğiniz haline getirin ve kendinize karşı daha fazla toleranslı olun.

Temelde, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmak için kendinize daha olumlu ve inançlı olmalısınız. Denemeye değmez mi?

sowimage

Önce kendinizi sevin

Size ipuçlarımızı vermeden önce, kendinizi sevmenin zor bir iş olduğunu ve uzun vadede günlük çaba göstermeyi gerektirdiğini hatırlayın. Neden mi? Çünkü alışkanlıklardan kurtulmak zordur, ama endişelenmeyin size yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın!

1 /Kendi güzelliğinizi, güçlü yönlerinizi görmeyi öğrenin. Kendinizi tanımak için her gün birkaç dakikanızı ayırın. Kendinize iltifat edin ve kendinizle nasıl gurur duyduğunuzu söyleyin. Unutmayın siz bunu hak ediyorsunuz.

2 /Etrafınıza sizi seven ve sizi cesaretlendiren insanları toplamaya çalışın. Size pozitif enerji getiren ilişkilere öncelik verin. İster arkadaşlık ister romantik bir ilişki olsun, sizi aşağı çeken değil aksine sizi iyi hissettiren kişileri hayatınızda tutun.

sowimage

3 /Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayı bırakın. Çünkü bunun size hiçbir faydası olmayacak. Siz eşsiz birisiniz ve kimse sizin gibi değil. Nasılsanız o şekilde mükemmelsiniz bunu sakın unutmayın!

4 /Hayır demeyi öğrenin. Bir şeyi istemediğiniz zaman hayır demek sizi kötü biri yapmaz ve kendine güvenen biri olarak kendinizi göstermenize yardımcı olur. Sizi mutlu etmeyen bir şeyi yapmak için kendinizi zorlamayın.

5 /Kendinize iyi bakın, kendinizin en iyi arkadaşı olun, yaptığınız hatalar için kendinizi affetmeyi öğrenin, kendinize zaman ayırın ve sevdiğiniz şeyleri yapın. Bu saydıklarımız en önemlisi… Son olarak her şeyden kopun, kendinize zaman ayırın.

sowimage

Mon Rouge, kokunuz bu yolculuğa ilham olsun

Ruh halinizi ve kişiliğinizi tanımlayabilen bir koku. Kendinizi sevin, çünkü unutmayın ki siz özelsiniz… Bu değişime kokunuz ile başlayın…

Yaratıcısı Caroline Dumur bu kokuyu şöyle anlatıyor: Neroli esansının büyüleyiciliği, irisin duyuları harekete geçiren çekiciliği ve paçulinin karşı koyulmaz gücüyle kendini seven, cüretkar ve iz bırakan kadınlar için…

Çiçeksi, feminen ve çekici kokusuyla size güçlü, çekici ve büyüleyici bir dünya sunan Mon Rouge EDP ile SEV KENDİNİ, İZİNİ BIRAK! <3

Mon Rouge'u nasıl buldunuz? Bize fikirlerinizi yazın!

Share