ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Uygulama: Evde Manikür

Kusursuz bir manikür için bütün sırlarımızı açıklıyoruz! Adım adım manikür uygulaması için makaleyi inceleyin.

1/

Nemlendir!

Tırnaklarınıza güzel bir görüntü vermek ve sağlıklı bir ışıltı için Bitkisel Tırnak Bakım İksiri ile tırnaklarınızı derinlemesine nemlendirebilirsiniz. %100 bitkisel içeriği ile tırnakları derinlemesine besler. Ve bu bakım iksirinin karşı konulmaz kokusuna bayılıyoruz.

2/

Koruyun!

Ojemizi tırnak yüzeyi düzeltici uygulamadan asla sürmüyoruz!! Bu adım tırnaklarınızı korur ve güçlendirir, ayrıca ojeniz daha uzun süre dayanır. Tırnak yüzeyini düzeltme bu nedenle önemlidir. 

3/

Renklendirin

Şimdi eğlenceli kısma geldik: ojenin rengini seçmek! Hiçbir kural yok, ama en kararsız olanlarımız bile her zaman ten rengini ve klasik kırmızıyı sever.

4/

Harika!

Ojeleriniz kuruduğunda, geriye bir tek bitiriş dokunuşu kalıyor: kusursuz parlaklık. Harika eller için son adım tırnaklarınızı keskin ve parlak göstermek için üst kat oje uygulayabilirsiniz, ayrıca cilanın tüm dış etkilere karşı dayanacağından emin olabilirsiniz.

5/

Düzeltin!

Belki çok aceleniz var, dikkatiniz dağınık, sakarsınız… ve hay aksi, manikürünüzü mahvettiniz! En iyi oje sürenlerin bile başına gelir.  Rötüş Oje ile tırnaklarınızdaki lekeleri yok edebilir ve tırnaklarınızı düzeltebilirsiniz.

Sizin profesyonel manikür için ipuçlarınız nelerdir? #ActBeautiful

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim