This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Vücut spreyi nedir ve nasıl kullanılır?

Yeni “vücut spreylerinin" (body mist) güzellik trendi ve ona özel avantajları hakkında bilgi edinin!

Vücut spreyi  nedir ve nasıl kullanıyorsunuz?

Kokulu vücut spreyleri, güzellik rutinimize giren en yeni ürünler. Normal parfümlerden çok daha hafiftirler ve çok güzel özellikleri vardır.  Vücut spreyi nedir ve nasıl kullanıyorsunuz? Bu çok amaçlı güzellik ürününü açalım. 

Rutininiz için yeni bir güzellik trendi...

Bu çılgınlık ABD ve İngiltere'de başladı. Peki neden vücut spreyi kullanmalıyım? En sevdiğiniz duş jeli muhteşem kokusunu hızlı bir "pscht!" ile daha uzun süre dayanması için. Vücut spreyi kullanışlıdır ve çantanıza rahatlıkla sığar.Böylece onu yanınıza alabilir ve günün herhangi bir saatinde kullanabilirsiniz. Tazelenmenin yeni yolu!                             

sowimage
sowimage

 Nasıl kullanılır?

Duştan hemen sonra vücudunuza ve saçınıza sıkabilirsiniz.Hafif kokuya sahip bu spreyleri,öğlen saatlerinde makyajınızın son dokunuşu olarak günde birden fazla kez uygulayabilirsiniz!

Gece  dışarı çıktığınızda daha fazla kalıcılığa sahip bir koku ister misiniz? Parfümünüzün kokusunu bastırmasından endişelenmeyin bu spreylerin parfümünüzle rekabet etmeyecek gizli bir kokusu var.

Hoş olmayan kokuları alabilen vücut  ve saç spreyleri, saçlarınızı tazelemek için harika bir yoldur. ( Toplu taşıma, hava kirliliği veya duman vb.)

 

En sevdiğin vücut ve saç spreyi kokusu hangisi? Yorumlarda bize bildirin!

Share