ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Kaş kalemi, ince ucu sayesinde kaştaki boşlukları doldurarak doğal bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Kremsi dokuya ve doğal bitişe sahip olan kaş kalemi, 12 saate kadar dayanıklıdır. İnce ucu sayesinde kaşlara kolayca şekil vermenize yardımcı olur. Fırçası yardımıyla, kaşlarınıza şekil verdikten sonra kaşları tarayarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Dağılmalara karşı dayanıklıdır.

Uygulama: Cildinizi temizledikten ve bakım rutininizi uyguladıktan sonra, kaşlarınızı ürünün arkasında bulunan kaş fırçası ile diplerden uçlara doğru tarayınız. Kaş çizginizi belirgenleştirin ve içini kaşlarınızın çıkış yönüne göre kısa ve net çizgilerle doldurunuz. Daha doğal bir görünüm elde etmek için tekrar fırça ile kaşlarınızı tarayarak kalemi dağıtınız. Kaşlarınızı renklendirmek ve sabitlemek için kaş maskarası ile birlikte kullanınız.

Ambalaj Türü : Kalem

Ürün Kodu: 89025

İçerikler

İçerik Listesi :

DIISOSTEARYL MALATETRIETHYLHEXANOINC20-40 ACIDC20-40 ALCOHOLSPOLYETHYLENESYNTHETIC WAXGLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATEETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMERETHYLCELLULOSEBORON NITRIDEVP/EICOSENE COPOLYMERTOCOPHEROLASCORBYL PALMITATE[+/-MICACI 77491 (IRON OXIDES)CI 77492 (IRON OXIDES)CI 77499 (IRON OXIDES)CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]10543v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim