ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmesi, en sık karşılaşılan saç problemlerinden bir tanesidir. Genetik faktörler, hormonal düzensizlikler, mevsim koşulları, stres, dengesiz beslenme, saçların aşırı yıkanması ya da saç tipine uygun doğru ürünlerin kullanılmaması gibi pek çok etken saç dökülmesine neden olabilir. Saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, bu faktörlerin etkilerini en aza indirirerek saça gücünü geri kazandıracak şekilde tasarlanır. Günlük olarak kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde dökülmelerin ve seyrelmelerin önüne geçebilir, sağlıkla ışıldayan gür saçlara kavuşabilirsiniz.

Dökülme Karşıtı Şampuanlar

Saç dökülmesi farklı nedenlere bağlı olarak gelişebilir. Bu nedenle, öncelikle problemin kaynağının belirlenmesi gerekir. Kadınlarda saç dökülmesi genellikle boya, kimyasal işlemler, hormonal etkenler, B12, demir ve çinko gibi mineral ve vitaminlerin veya protein eksikliği nedeniyle ya da mevsim geçişlerinde görülür. Erkeklerde ise genetik faktörler nedeniyle kadınlara göre daha erken yaşlarda ortaya çıkabilir. Saç derisinde meydana gelen sorunlar zaman içinde tellerin güçsüzleşmesine, incelmesine ve dökülmesine neden olur.

Cildin pH değeri ile uyumlu olarak üretilen saç dökülmesine en iyi gelen şampuan çeşitleri ise hem saç derisine hem de saç tellerine etki eder. Özellikle doğal bitki özleri ile geliştirilen formüller, mevsim değişiklikleri ve sağlıksız beslenme gibi nedenlerle görülen dökülmelerin önüne geçebilir. Saçın ihtiyaç duyduğu ana bileşenleri sağlayan ve tellerin güçlenmesine yardımcı olan dökülme karşıtı ürünler, yeni saç oluşumunu destekler ve saç tellerindeki incelmenin önüne geçerek daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Saç dökülmesi kökten olabileceği gibi incelme nedeniyle kopma şeklinde de görülebilir. Özellikle güçsüz ve ince saçlarda koparak dökülmeler meydana gelebilir. Kadınlarda daha yaygın olarak görülen koparak dökülmelere karşı da saç tellerinin ve köklerinin güçlendirilmesi gerekir. Bu soruna yönelik özel olarak tasarlanan şampuanlar, saçların kalın halini korumasını sağlar ve tellerin incelmesini önler; saç derisi kadar tellere de bakım yaparak koparak dökülmelerin önüne geçer. İnce ve yıpranmış saçlar mat, cansız ve kuru görünebilir. Dökülmeye meyilli bu saçlar için kullanılabilen şampuanlar, saç tellerine hacim kazandırır. Saçı nemlendirerek ve besleyerek tellerin dayanıklı olmasına yardımcı olur. Bu sayede serbest radikallere karşı saç tellerinin korunmasını sağlar.

Saç Dökülmesine Karşı Bakım Ürünleri

Saç dökülmesi için şampuan çeşitlerinden en etkili sonuçları alabilmek için bazı ek ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Özel bileşenlerle hazırlanan saç dökülmesi için bakım ürünleri, şampuanlarla birlikte kullanıldığında etkisini artırır. Hem dökülmeyi engelleyen hem de saç köklerini ve telleri güçlendiren bu ürünler, daha etkili ve yoğun bir müdahalede bulunmanızı sağlar. Saç dökülmesi ile mücadelede kullanılan bakım ürünleri arasında çeşitli kürler, serumlar, maskeler, saç kremleri ve yağlar yer alır. Tek başlarına değil, şampuanlarla birlikte kullanılması gereken bu ürünler, genellikle uygulama sonrasında durulanmayan formüllere sahiptir. Her ürün için belirlenen uygulama sıklığı ve süresi farklı olabilir. Bu nedenle dökülme karşıtı bakım ürününü kullanırken uygulama aralığına ve kullanım talimatlarına dikkat etmeniz gerekir.

Yves Rocher’nin Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Saç Bakım Kürü ile siz de saç dökülmelerini engelleyebilir ve yeni saç oluşumunu destekleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesine Karşı Ürün Çeşitleri Yves Rocher'de!

Dökülmelere karşı bitkisel koruma kalkanı oluşturan Yves Rocher, saç dökülmesine karşı en iyi şampuan seçeneğini doğal içeriklerle sunarak saç kayıplarını önlemede aktif rol alır. Organik agav, acı bakla gibi bitkisel bileşenlere sahip olduğu için saçı doğal olarak güçlendirir. Saç köklerini derinlemesine temizleyerek saç derisinin nefes almasını sağlar. Silikon ve sülfat gibi özellikle hassas saç köklerine zarar veren bileşenler içermeyen bu dökülme karşıtı şampuan, hafif bir formüle sahiptir; bu sayede kullanım sonrasında saçta ağırlık yaratmaz.

Yves Rocher saç dökülmesine karşı şampuan çeşitlerinden en iyi etkiyi, bu şampuanları bakım ürünleri ile kullanarak alabilirsiniz. Doğal bileşenlerle dökülmelere karşı tasarlanan kürler ve saç kremleri, saçların güçlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Yves Rocher’nin klinik testlerle etkinliği kanıtlanan bakım kürleri, belirtilen aralıklarla kullanıma uygundur. Saç dökülmesinin durması ve belirlenen seviyede saç teli artışının olması için şampuanlarla birlikte saç kürlerinin de düzenli kullanılması gerekir. Yves Rocher saç dökülmesine iyi gelen şampuan çeşitleri ve bakım ürünlerini birlikte kullanarak yoğun, canlı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim