ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Yağlı Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saç köklerinde bulunan yağ kesecikleri, saç derisinde dış etkenlere karşı koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu kesecikler çok fazla büyüdüğünde veya salgıları arttığında, saç derisinde oluşan tabaka çok daha kalın bir hale gelir ve saç derisinde kepeklenme, saç tellerinde zayıflama gibi problemler yaşanabilir. Beslenme ve yaşam stilinizde yapacağınız bazı değişiklikler ile bunun önüne geçmek mümkün olsa da yağlı saçlara özel saç bakım ürünleri ile saçınıza ihtiyaç duyduğu uzman desteği sağlayabilirsiniz.

Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Saç derisinin sağlıklı olması ve doğru beslenmesi için şampuan seçimi doğru yapılmalıdır. Yağlı ve kepekli saçlar için şampuan kullanımı, yağlı saç tipine özel sorunları geride bırakmanın ilk adımıdır. Aşırı yağlanma ile birlikte gelen kepeklenme, saç tellerinde zayıflama ve dökülme gibi problemleri önlemek için saçlardaki yağı kontrol altına alan şampuanlar tercih etmelisiniz.

Yves Rocher’nin bitkisel içerikli, dermatolojik olarak test edilen, yağlı saçlara özel formüle sahip şampuanı saçlarınızı kökten uca arındırarak yağı kontrol altına alır. Yves Rocher’in yağlı saçlar için arındırıcı şampuanları, organik ısırgan otunun etkisiyle saç derisinde üretilen sebum miktarını dengeler ve formülündeki organik agav ile saç köklerinin derinlemesine besler.

En İyi Yağlı Saç Bakım Ürünleri Yves Rocher’de!

İnce telli ve yağlı saçlara sahip olan herkesin hayali, hacimli ve dolgun saçlardır. Hacimli ve dolgun saçlara sahip olmak için yağlı saç tipine özel, yağlanma karşıtı saç bakım ürünleri kullanılmalıdır. Doğal içerikli formüller ile saç dokusu desteklenirken, saç derisini besleyen ve yağ oranını dengeleyen uzman bakıma ihtiyaç duyulur. Yağlı saç tipine sahipseniz, saçlarınıza doğal parlaklık vermek, saç köklerinizi beslemek ve sağlıklı uzama sağlamak için Yves Rocher Yağlı Saçlar Serisi’ni keşfedin!

Yağlı saçlara özel şampuana ek olarak kullanacağınız Yağlı Saçlar için Arındırıcı Yıkama Öncesi Saç Maskesi, saç köklerinizin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur ve fazla yağlanma sonucu oluşabilecek olumsuzlukları azaltır. Organik ısırgan otu özü sayesinde saç derisini fazla sebumdan arındıran Yağlı Saçlar için Arındırıcı Yıkama Öncesi Saç Maskesi, şampuandan önce kullanıldığında şampuanın etkisini arttırır ve saçlarınıza derinlemesine bakım sağlar.

Yağlı saçlarla birlikte gelen kepeklenme, saç dökülmesi gibi problemlere karşı özel bakım sağlayan Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Saç Sirkesi ile tanışın! Yves Rocher’e has doğal içeriği ve organik agav ile zenginleştirilmiş formülü ile Arındıcı Saç Sirkesi, suyun kirecine karşı saçlarınızı korur ve arındırma sağlar. Saçlardaki yağı kontrol altına alırken saç köklerini derinlemesine besler ve saçlarınızı kökten uca yağdan arındırır.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim