ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Yağlı saçlar kökten uca özel bakımı hak eder. Aşırı yağlanma beraberinde kepeklenme, saç tellerinde zayıflama ve dökülme getirebilir. Yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş, saçlardaki yağı kontrol altına alan Arındırıcı Saç sirkesi, yağlanma problemlerinde etkilidir. Arındırıcı Durulama Sirkesi suyun kirecine karşı saçları korur ve arındırma sağlar. Ayrıca formülüne eklenen Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Organik Isırgan Otunun mükemmel tazeliği ile saçlarınızı kökten uca yağdan arındırır,parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır.

Uygulama:Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyunda saça uygulayıp masaj yapınız.Ardından bol su ile durulayınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 38179

Bitkisel İçerik
Moringa & Agav

Moringa çiçeği özü protein bakımından zengindir.Çevresel faktörler ve yaşam tarzı nedeniyle yıpranmış saçların arınmasına yardımcı olur. Agav, demir ve vitamin bakımından oldukça zengin bir bitkidir. Uygun yöntemlerle kullanıldığında vitamin kaybına uğramamaktadır. Çinko içerdiği için onarımda gerekli olan mineraller için önemli bir kaynaktır. Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur.*Saç oluşumunu destekler. Güzel ve canlı görünen sağlıklı saç tellerine kavuşmanızda etkin rol oynar. Saç köklerini uyararak, saç tellerini besler.
*In Vitro Test Sonucu

Moringa & Agav
Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim