ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Detoks etkili saç sirkesi ile saçlarınız canlılık kazansın! Uzmanlarımız yaptıkları çalışmalar sonucunda güzel saçların sırrının sağlıklı saç derisinden geçtiği ilkesiyle yepyeni serileri geliştirdi.
Bitkisel içeriğindeki Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki Moringa çiçeği özü ile, suyun kirecine ve dış etkenlere karşı saçlarınız korunur. Saçlarınızda canlı ve tazelenmiş bir his bırakır.Saçı normal su ile durulandığından 2 kata kadar daha fazla arındırır.**
*In Vitro Testi Sonucu
**Etkinlik Test Sonucu

Uygulama:Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyunda saça uygulayıp masaj yapınız.Ardından bol su ile durulayınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 37923

Bitkisel İçerik
Isırgan Otu & Agav

Organik Isırgan Otu, yağ çözücü ve sebum dengeleyici özelliği sayesinde saç derisini arındırır ve yağlanmayı engeller. İlk kullanımdan itibaren saçın 48 saat daha temiz kalmasını sağlar.* Agav, demir ve vitamin bakımından oldukça zengin bir bitkidir. Uygun yöntemlerle kullanıldığında vitamin kaybına uğramamaktadır. Çinko içerdiği için onarımda gerekli olan mineraller için önemli bir kaynaktır. Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur.*Saç oluşumunu destekler. Güzel ve canlı görünen sağlıklı saç tellerine kavuşmanızda etkin rol oynar. Saç köklerini uyararak, saç tellerini besler.
*Etkinlik Test Sonucu
** In Vitro Test Sonucu

Isırgan Otu & Agav
İçerikler

İçerik Listesi :

LAURETH-10ACETUM/VINEGAR/VINAIGRESTEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEZINC GLUCONATE10160v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim