ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Vücut Bakım Ürünleri ve Çeşitleri

Vücut bakımı için yapılması gerekenler, cilt sağlığına önem veren bireylerin cevap aradıkları en önemli konuların başında gelir. Yves Rocher, bu konuya yönelik ideal çözümlerin arayışındakiler için birbirinden etkili vücut bakım ürünleri geliştirir. %100 doğal özlerden oluşan formülleri ile ön plana çıkan Yves Rocher ürünleri; vücut çatlakları, kuruluk ve güneş ışınlarının sebep olduğu birçok olumsuz etkiye karşı cildi besleyerek sağlığının korumasına yardımcı olur.

Vücut Çatlakları Nasıl Geçer?

Kısa süre içinde kilo alıp vermek, hamilelik, kortizon içeren ilaçların kullanımı, hormonal ve kas yapısındaki değişimler, vücudun farklı bölgelerinde çatlakların oluşmasına sebep olabilir. Cildin doğal yapısındaki bozulma, erken önlem alındığı takdirde sağlık açısından ciddi sorunlar yaratmaz. Ancak cilt bütünlüğünün görülür bir şekilde etkilenmesi, bireylerde estetik açıdan endişe yaratabilir.

Vücudun farklı noktalarında oluşan çatlakların tedavisi için tercih edilebilecek pratik yöntemlerin başında, besleyici ve onarıcı bakım kremlerinin kullanımı gelir. Yves Rocher uzmanları tarafından geliştirilen bakım kremleri, kolajen düşüklüğüne bağlı olarak incelen cildin dış tabakasının güçlenmesine yardımcı olur. Yves Rocher ayrıca doğal içeriğe sahip nemlendirici ve arındırıcı özellikli peeling ürünlerini, vücut çatlaklarının tedavisinde hızlı sonuç almak isteyenlerin beğenisine sunar. Duş esnasında kullanılabilen bu ürünler; kayısı çekirdeği tozu ve bitkisel kömür ile güçlendirilmiş formüleri aracılığıyla cildi derinlemesine temizleyerek ölü hücrelerden arındırır.

Vücut Kuruluğuna Ne İyi Gelir?

Cildin gün boyunca çevresel etkenlere maruz kalması, çatlakların yanı sıra kuruluğu da beraberinde getirir. Çevresel faktörlere ilaveten yaş, çeşitli cilt hastalıkları, uzun süre sıcak suyla yıkanmak, yanlış sabun veya temizleme jeli kullanımı da kuruluğun meydana gelmesi ihtimalini artırır. Kuruyan cilt zamanla pullanma, kaşıntı, çatlama gibi rahatsız edici sorunlara yol açar. İleri evrelerde pembe veya kırmızı renkli lezyonlar dahi oluşabilir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmanın yolu ise cilde kaybettiği nemi geri kazandırmaktan geçer.

Yves Rocher laboratuvarlarında kuru ciltler için geliştirilen vücut bakımı ürünleri, dış etkenlere karşı etkin koruma sağlar. Vücut sütleri, balsamlar ve konsantre kremler; kuruyan cildi besleyip onarır ve yeniden canlı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Yves Rocher kuru cilt bakım ürünleri paraben, silikon, mineral yağ içermez; %100 bitkisel aktiflerden oluşan formülündeki aromalar ile kullanım keyfini maksimum seviyeye çıkarır.

Doğal İçeriğe Sahip Güneş Ürünleri

Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak, vücut çatlaklarının ve kuruluğun oluşmasının en önemli nedenleri arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında herhangi bir önlem alınmadan güneşe çıkıldığında, ciltte kırışıklık ve lekelenme gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların devamında ise ciltte erken yaşlanma sorunu kendisini gösterebilir. Yves Rocher uzmanları, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı önlem almak isteyenler için farklı koruma faktörlerine sahip ürünler geliştirir.

Yves Rocher tarafından üretilen doğal içeriğe sahip güneş sütleri, yüz ve vücut kremleri, cildin doğal koruma mekanizmasını uyarır. Yves Rocher güneş kremleri ayrıca cilt hücrelerinin yenilenmesini destekleyici etkiye de sahiptir. Kullanım esnasında iz bırakma ve parlama gibi olumsuz etkilere sebep olmaz; hafif formülleri cildin nefes almasına imkân tanır.

En İyi Vücut Bakım Ürünleri ve Fiyatları Yves Rocher’de!

Yves Rocher, kurulduğundan beri en iyi vücut bakım ürünlerini kullanıcılarına sunmak için çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde sürdürür. Bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünler, kullanıcılara her türlü hava şartında ciltlerini ideal şekilde koruyabilme imkânı yaratır. Yves Rocher vücut sütleri, bakım serumları, besleyici ve onarıcı kremler, güneş yağları ve balsamlar, ana işlevlerine ek olarak konforlu kullanımı destekleyen yapıdadır. Tüm ürünler; vanilya, manolya, gül gibi esanslarla güçlendirilmiş formülleri sayesinde gün boyu ferahlık sağlar.

Yves Rocher, ürünlerinin işlevsellik açısından üst düzey profilde olmasına özen göstermekle beraber, vücut bakımına özen gösterenlerin ihtiyaç duydukları seçeneklere cazip fiyatlarla sahip olabilmesini amaçlar. Kullanıcılar, web sitesine özel indirimler sayesinde favori ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilir.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!