Geri

Bakım ritüeli : makyaj temizliği

Mağaza Güzellik Uzmanı, Giulia, tam bir kozmetik tutkunu. Bu tutkusunu profesyonel hayatına da taşıyan Giulia, doğallığı ve etkinliği bir arada sunan güzellik ipuçlarını paylaşıyor.

sowimage

Ayrıca, bitkisel içerikli formülü sayesinde vazgeçilmezimdir!

Giulia, yaş 26, Pise

 

Günlük bakım ritüelim

Cilt bakımım, sabahları duru suyla cildimi temizlemekle başlar. Bunu yaptıktan sonra, Hydra Végétal serisinin Nemlendirici ve Ferahlatıcı Toniği ile cildimi arındırmaya çok önem veririm. En sevdiğim aşama ise cildimi makyajdan arındırmaktır. Bunun için de çift dokulu Ekspres Göz Makyaj Temizleyiciyi öneriyorum. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, cildinizi tüm makyaj kalıntılarından kolayca ve hızlıca temizler. Ayrıca, bitkisel içerikli formülü sayesinde vazgeçilmezimdir!

 

Güzellik ipucum

Bana göre güzellik, her gün emek vermeyi gerektirir. Ama yeterli zamanım olmadığı için Kirpik Uzatıcı Hacim Veren Maskara ve bir fondöten, sade görünümlü bir makyaj için çoğu zaman yeterli olur.

 

En sevdiğim ürünüm

Doğruyu söylemek gerekirse, tek bir ürün seçmek çok zor; çünkü favorilerim arasında pek çok ürün var. Ama illa ki bir tane seçeceksem, etkili sonuçları ve yatıştırıcı özelliği nedeniyle Ekspres Göz Makyaj Temizleyiciyi seçerim!

Share