ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Bronzlaştırıcılar

Yaz mevsimi geldiğinde birçok kişi gibi siz de bronzlaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için güneşlenerek, doğrudan güneş ışığı altında kalarak ten renginizi koyulaştırmaya çalışabilirsiniz. Siz de daha koyu bir ten rengine sahip olmak için güneşlenmeyi seviyor ancak bronzlaşmanın çok fazla zaman aldığını düşünüyorsanız, süreci hızlandırmak için Yves Rocher’nin bronzlaştırıcı ürünlerini kullanabilirsiniz.

Bronzlaştırıcılar, çok yüksek seviyede güneş koruması sunmaz ve cildinizin koyu bir renk alma süresini kısaltır. Aynı zamanda bu ürünler cilde daha parlak ve ışıltılı bir görünüm de verir. Bronzlaştırıcılar genellikle yağ, losyon, krem ve sprey gibi formlara sahip olduğundan oldukça kolay bir şekilde uygulanır. Yves Rocher bronzlaştırıcı yağ ve kremler de bitkisel içerikleri, vücutta bıraktıkları hoş kokuları ve nemlendirici özellikleriyle bronzlaşmayı daha keyifli bir hâle getirir.

Bronzlaştırıcı Yağ Fiyatları ve Çeşitleri

Bronzlaştırıcılar, güneş ışınlarını doğrudan vücudunuza çekerek teninizin bronzlaşmasını hızlandırır. Pek çok farklı formda hazırlanabilirler ancak yaygın olarak bronzlaştırıcı sprey ve yağ formlarında satışa sunulurlar. Güneş ışınlarını üzerine çeken bronzlaştırıcı yağlar, sürecin sonunda teninizin daha koyu görünmesini sağlar. Herhangi bir ürün uygulamadan, direkt güneşin altında beklediğinizde oluşan kızarık görünümü azaltmaya da yardımcı olan bronzlaştırıcılar, tenininizin daha çekici görünmesine de olanak tanır.

Yves Rocher’nin geliştirdiği bronzlaştırıcılar, cildiniz tarafından hızlı bir şekilde emilir ve geride ipeksi bir doku bırakır. Cildi nemlendiren bu ürünler, etkileyici kokularıyla da güneşlenme keyfinizi adeta ikiye katlar.

Bronzlaştırıcı Yağ Nasıl Kullanılır?

Bronzlaştırıcı yağlar, yüz haricinde her yere uygulanabilir. Bacaklar, kollar, sırt ve karın en sık bronzlaştırıcı uygulanan bölümlerdir. Sprey formundaki bronzlaştırıcı yağları vücudunuzun bronzlaşmasını istediğiniz bölümlerine sıkabilirsiniz. Daha sonra ise ellerinizle tüm bölgelere yayarak yağı yedirebilir ve vücudunuzun ürünü hızlıca emmesini sağlayabilirsiniz. Sprey formunda olmayan bronzlaştırıcı yağları ise elinize dökerek vücudunuza yedirebilirsiniz. Ürünü uygulamadan önce açıklamalarını okumanız önerilir.

Uygulamadan önce daha iyi etki için ürünün ambalajını çalkalayın. Bronzlaştırıcı yağları vücudunuza bol miktarda uygulamanız, daha hızlı ve etkili sonuç almanıza yardımcı olur. Yağı vücudunuza uygulayıp denize veya havuza girdiğinizde ise tekrar uygulama yapmanız tavsiye edilir. Bronzlaştırıcı ürünleri vücudunuza uygulamadan önce güneşin zararlı etkilerini azaltmak için güneş koruyucu ürünler kullanmanız önerilir.

Güneş Koruyuculu ve Doğal İçerikli Bronzlaştırıcı Yağlar

Uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilen Yves Rocher bronzlaştırıcı yağlar ve spreyler, doğal içerikleri ve bitki özleriyle cildinizi nemlendirir ve hızlı bir bronzluk sağlar. Ürünler, boğa dikeni özleriyle UVA ve UVB korumaları sağlar ancak tek başlarına güneş koruyucu olarak kullanılamazlar. Yves Rocher bronzlaştırıcılarda bulunan tiare çiçeği formülü de ürünün vücudunuz tarafından kolayca emilmesine yardımcı olur. Cildinize rahatlama hissi sunan bu özel formül, ışıltılı bir parlaklığı da beraberinde getirir.

En İyi Bronzlaştırıcı Çeşitleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher bronzlaştırıcı çeşitleri, özel içerikleri ve geliştirilmiş formülleri sayesinde güneş altında olduğunuz her an konforlu hissetmenize olanak tanır. Daha önce güneş gören ve bronzlaşan ciltler için de uygun olan Yves Rocher bronzlaştırıcılar, yaz mevsimi boyunca plaj çantanızda en sık kullanacağınız ürünler arasında yer alabilir.

Vücudunuza nazikçe masaj yaparak uygulayabileceğiniz Yves Rocher bronzlaştırıcılar ile rahatlatıcı bitki özleriyle cildinizi nemlendirebilirsiniz. Bu ürünler, ideal koyulukta bir ten elde etme sürenizi kısaltarak tüm yaz boyunca hayalinizdeki bronzluğun tadını çıkarabilmenize olanak tanır. Vücudunuzu parlatan, nemlendiren ve ışıl ışıl bir görünüm sunan Yves Rocher bronzlaştırıcı ürünlerini günün dilediğiniz saatinde kullanabilirsiniz. Siz de Yves Rocher bronzlaştırıcı ürünler ile cildinizde istediğiniz bronzluğu yakalayabilir, en iyi şekilde bronzlaşırken nemli ve beslenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz!

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim