This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Cildinize ve Saçınıza Detoks Yapma Zamanı

Yazı geride bıraktık. Tatilden dönüp hayatlarınıza devam ederken, dış etkenler sayesinde yıpranan cildinize ve saçlarınıza detoks yapmaya ne dersiniz?

sowimage

Dış etkenlere karşı detoks zamanı

Kirliliğin sadece mikro partikülleri içermediğini biliyor muydunuz? Hava kirliliği içinde duman, yağmur, toz ve egzoz gazları da içerir. Tüm bu faktörler saçınızı ve cildinizi zayıflatır ve yıpratır. Bitkisel içerik uzmanlarımız bu sorunu çözmek için 2 mükemmel bitki seçtiler: Afloya ve Moringa.

Madagaskar’a özgü olan Afloya bitkisi, koruyucu ve onarıcı özelliği ile bilinir. Diğer bir mucizevi bitki olan Moringa tohumları ise; protein bakımından zengin ve arındırıcı özelliklere sahiptir.

sowimage

Gün boyu ışıldayan bir cilt için ...

Hava kirliliği cilt yaşlanmasını hızlandırır. Bunun önüne geçmek için Afloya içerikli detoks rutinini takip etmenizi öneririz.

1 / Cildinizden biriken kirliliği ve hava kirliliğinin etkilerini yok etmek için cildinizi ılık suyla detoks etkisi yapan Elixir Jeunesse - Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeli ile yıkayın.
2 / Güne başlarken cildinizi nemlendirmeniz de oldukça önemlidir. Öncelikle birkaç damla Elixir Jeunesse- Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Serum, ardından da Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kreminiuygulayabilirsiniz.

sowimage

… ve ışıltınız gece de devam etsin.

Gün bitti, şimdi gece yatmadan önce rutininizi tamamlama, cildinizi temizleme ve tazeleme zamanı ! 

Eğer suya dayanıklı bir makyaj tercih ettiyseniz klasik bir makyaj temizleyicisi yerine, temizleme yağı kullanmanızı öneririz. Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Temizleme Yağı cildinizde yağlı bir his bırakmadan tüm makyaj ve kir kalıntılarını ortadan kaldırır. Eğer suya dayanıklı değil ise; Elixir Jeunesse- Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Tonik Etkili Makyaj Temizleme Suyunu kullanabilirsiniz.

Cildiniz akşamları bakım ürünlerini daha kolay emer. Bu nedenle cilt bakımınızı uygulamanın tam zamanı! Sabah uyandığınızda nemlenmiş, dolgun ve dinlenmiş bir cilt elde etmek için az miktarda serum ve Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Uyku Bakım Kremini kullanabilirsiniz.

sowimage

Detoks etkisi ile sağlıklı saçlar!

Saçınız da hava kirliliğinden zarar görür. İşte saçınız için dış etkenlere karşı detoks etkisi yapabileceğiniz öneriler!

1 /Dış etkenlerden saçınızı arındırmak için Detoks Etkili Şampuanı kullanabilirsiniz.

2 /Ardından saçınızı Detoks Etkili Saç Kremiuygulayın.

3 /Daha parlak ve arınmış saçlara sahip olmak ve kirecin etkilerini engellemek için son olarak saçınıza saç sirkesi uyguyabilirsiniz.

Haftada 2 kez şampuan öncesi Detoks Etkili Saç peelingi kullanmayı da ihmal etmemelisiniz. Bu saç derinizi arındırırken, dış etkenlere karşı korur ve saçın yağlanma süresini uzatır.

Artık cildinizi ve saçınızı dış etkenlerden korumak için tüm ipuçlarına sahipsiniz!

Detoks etkili ürünlerimizi daha önce denediniz mi? Fikirlerinizi bizimle yorum yazarak paylaşın!

Share