This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Hassas Ciltlere Özel Vücut Bakımı

Hassas cilt dendiğinde ilk aklınıza gelen yüzünüz oluyor. Peki ya vücudunuz? Hamamelisli ürünlerimiz ile hassas ciltlere özel bakımın keyfini çıkarın!

sowimage

Hassasciltnedir?

Hassas cilt, farklı klinik belirtiler ve genel bir cilt rahatsızlığı hissi ile kendini gösterir. Cilttegerginlik, kaşıntı ve kızarıklık gibi belirtiler, cildin dengesini kaybetmesi ve cilt katmanlarındaki değişimin sonucudur.Cilt hassasiyeti, bir cilt tipi olabildiği gibi, ısı değişimi, hava kirliliği, stres gibi dış etkenler nedeniyle sonradan oluşabilir ya da dönemsel bir şekilde cildinizde seyredebilir.

Giderek artan şehirleşme sebebiyle cildiniz her gün çevre kirliliğine maruz kalmaktadır. Bu cildinize etki eden önemli noktalardan biri olduğu gibi, yaşam tarzınız da cildinizi etkileyen bir diğer faktördür. Örneğin; aşırı hijyen cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olan mikrorganizmaları değiştirebilir. Bu nedenle, cildinizin günlük olarak bu sorunlarla baş etmesine yardımcı olmak için bakım rutininizi doğru yapmanızı öneriyoruz.

Hamamelis serisindekiyeniliklernelerdir?

Hamamelis size tanıdık geliyor olabilir 😊 Hassas ciltlere özel bakım serisi ailesi genişledi! Bu seriye şimdi vücut bakımı da eklendi. Yeni serimiz ile cildinize daha yumuşak ve narin bakım yapın.

Yves Rocher hassas ciltlere özel vücut bakım serisinde organik Hamamelis özü bulunur. Bu bitkisel aktif bileşen, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve yumuşatıcı özellikleri nedeniyle Bitkisel Kozmetik Uzmanlarımız tarafından formüle edildi. Hamamelis, ciltteki hidrolipidik katmanların temel bileşeni olan lipitlerin sentezini uyararak, ciltte koruyucu bir katman oluşturur. Böylece hassas cildinizi yatıştırır, yumuşatır ve korur. Ürün ailesine yeni eklenen duşjeli ve yatıştırıcıvücutsütü ile etkili ve sağlıklı bakımın keyfini çıkarın.

sowimage
sowimage

Cildinizin ihtiyacı olan uzman bakımı yapmak için sadece ürün kullanmak değil, cildinize saygı duyan doğru ürünün kullanılması önemlidir. Tüm ailenizin güvenle kullanabileceği şekilde formüle edilmiş, içeriğinde sülfatbulunmayanHamamelis-YumuşatıcıDuşJeli ile hassas cildiniz nazikçe temizlenir, anında rahatlar.

Son olarak, duştan hemen sonra losyon ile cildinizi nemlendirmelisiniz. Yüz ve vücut için Hamamelis- YatıştırıcıVücutSütü cildinizi yatıştırır ve nemlendirir. Hassas cilt tipine uyumlu formülü ile günlük olarak kullanabileceğiniz losyon 3 yaş ve üstü çocuklar için de uygundur!

 

 

Hamamelis: Serininyıldızbitkiseliçeriği

Ana vatanı Amerika olan Hamamelis, tedarikçilerimiz tarafından 20 yıldır organik tarım yöntemleriyle yetiştirilmektedir. Avrupa Birliği standartlarına uygun, bitkiye saygı ilkesiyle yenilikçi bir yetiştirme ve hasat etme süreciyle elde edilen Hamamelis, hassas ciltlere özel bakım serimizin ana bitkisel içeriği olarak evlerimize giriyor.

sowimage

Yeni Hamamelis vücut serimizi denediniz mi? Favori ürününüzü bize yazın! 🙂

Share