ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Monoi yağı yaz aylarının baş tacı!

Monoi serisi Yves Rocher'da efsanevidir. Kadınların her ihtiyacını karşılamak için son 30 yıldır yenilenerek sizlere sunuluyor. 

sowimage

Monoi, yaz aylarının vazgeçilmez yıldızı!

Monoi serisi Yves Rocher'de uzun yıllardır oaln bir üründür.. 30 yıldan fazla bir süredir kadınların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirildi. Ana maddesi Tiare çiçeğidir. Hasattan, güzellik kullanımına kadar, yaz sezonunun yıldızına odaklanın.       

30 yıldan fazla bir süredir Yves Rocher, Monoi'yi üretiyor. Hoş kokulu Tiaré çiçekleri, sabahlar tazeliğini korumak için  elle toplanır. Monoi yağına dönüşümü, 10 gün boyunca hindistancevizi yağı içinde (güneşte kurutulmuş hindistan cevizi özü) öğütülmesinden oluşan kesin ve kontrollü bir protokole göre yapılır. Monoï de Tahiti'nin üretiminde kullanılan Tiare çiçeği, sadece Polinezya'da bulunur. Bu özelliği orijinalliğini, kalitesini ve yerel üretimini garanti eder.  

Tahiti'li kadınların güzellik sırrı

Geleneksel Monoï de Tahiti, Tahiti’li kadınların güzellik ritüelinden geliyor. Polinezya'nın cennet adalarına birkaç dakika içinde sizi götürecek özen, doğallık, parfüm keyfi...                           

Tahiti güzellik sırlarından ilham alan çeşitli kullanımları olan Monoi bilindiği gibi ideal bir bronzlaştırıcıdır. İçeriğindeki değerli yağlar cildinize satenlik bırakır ve hoş bir bronzluk ile cildinizi renklendirir.Bu nedenle her yıl bu ürünün yaz aylarında satışlarının iyi olması bizim için şaşırtıcı değil!

Cildinizin bronzlaşması Monoi ürünlerinin neyse ki tek işlevi değil! Yves Rocher markasının en çok satan ürünlerinden biri olan Monoi EDT ile  yaz tatilin kokusu herzaman yanınızda olacak. Kendinizi iyi hissetmenizin yanı sıra, Monoi saçlarınızda güzel  bir koku bırakacak. Kendinize kısa bir mola verin.  (Özellikle bu yaz ofisteyseniz)! 

 

sowimage

Siz hangi Monoi ürününü tercih ediyorsunuz?

Share