This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yaz Festivalleri İçin Farklı Makyaj Önerileri

sowimage

Müzik festivalleri sezonu başladı! Mükemmel ortam, güzel müzikler ve arkadaşlarla geçirilecek eğlenceli vakitler... Kalan tek şey makyajın. Makyaj uygulama adımlarını takip et!

     Jazz festivali için klasik görünüm

sowimage

 

1/ Mükemmel bir ten için Göz Kamaştıran Kusursuz Ten Fondöten'i Çift Kıllı Fondöten Fırçası yardımıyla uygulayın. Boyun ve dekolte bölgenizi de unutmayın!

2/ Pürüzsüz bir cilt için Kusursuz Ten Kompakt Pudra'yı tüm yüzünüze, özellikle de T-bölgesine, Pudra Fırçası yardımıyla uygulayın. Parlayan tek şey gözleriniz olmalı!

3/Cildinizi güzelleştirmek için allık fırçası ile yuvarlak hareketler yaparak elmacık kemiklerinize bir miktar Saten Dokunuşlu Allık'dan sürün!

 

 

4/ Farklı olarak gözlerinizi ön plana çıkarmak için uzun süre kalıcı Kadife Dokunuşlu Tekli Far'ı kullanın.

5/ Kirpiklerinize kirpik kıvırma formülü sayesinde 12 saat kalıcı* sıra dışı hacim verecek olan Kirpik Kıvırıcı Yoğun Hacim Maskara ile gözlerinizi büyütün!(*13 kişi üzerinde yapılan bağımsız klinik test sonuçları)

6/ Dolgun kırmızı dudaklar! Siz de dolgun kırmızı dudaklara sahip olmak için içten dışa doğru Yoğun Renkli Kalıcı Mat Ruj 156 numarayı uygulayın. Kamelya yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklarınız nemlenmiş bir konfora ulaşacak.

 

 

Elektronik müzik festivali için görünüm

sowimage

1/ / Her şeye hazırlıklı mükemmel bir ten için Nemlendirme Etkili Işıltı Veren Fondöten'i kullanın. Pipet yardımıyla ihtiyacınız olan doğru miktarı alın ve yüzünün ortasından dışına doğru fondöten fırçası yardımıyla uygulayın. Boyun ve dekolte bölgenizi de unutmayın!

2/ Hafif bronz görünümü için bizim sırrımız İkili Kontür PudrasıAllık fırçasını dairesel hareketle iki rengi karıştırmak için kullanın. Daha sonra allığı yüzünüze 3 şekli çizerek uygulayın: Alından elmacık kemiklerinin üstüne ve sonrasında yüz çevresini kontürleyecek şekilde aşağıya doğru uygulayın.

3/ Cildinizi güzelleştirmek için elmacık kemiklerinizin üstüne dairesel hareketlerle Saten Dokunuşlu Allık'ı sürün.

 

4/ Gözlerinizi ön plana çıkarmak için göz kapaklarınıza uzun süre kalıcı Kadife Dokunuşlu Tekli Far'ı sürün.

5/ Sonrasında  Kirpik Uzatıcı Hacim Veren Maskara'yı uygulayın. Mikro-fırça tüm kirpiklerinizi yakalayacak, en kısaları bile! İçeriği Elemi reçinesiyle zenginleştirilmiş bu maskara sayesinde şekillenen kirpiklerin uzun ve topaksız olacaktır.

6/ Dudaklar için için Mat Kalıcı Likit Ruj 106‘yı seçtik. Alt dudağın ortasından başlayarak dudak çizgisini belirginleştirin ve 12 saat kalıcı özelliği bulunan rujun keyfini çıkarın.

 

      Doğal bir festival için Hippi görünümü

sowimage

 

 

1/ Her şeye hazırlıklı mükemmel bir ten için Kusursuz Ten Likit Fondöten’i  fondöten fırçası yardımıyla uygulayın. Boynunuzu ve dekolte bölgenizi de unutmayın!

2/ Daha sonra Göz Kamaştıran İkili Aydınlatıcı'yı uygulayın. İnci ve bakır renkleri ile kişiselleştirilmiş bir göz alıcı karışım yaratın! Elmacık kemiklerinin üstüne, burun köprüsüne ve kaş çizgisinin altına Allık Fırçası yardımıyla uygulayın!

3/ Sabahtan akşama mükemmel gözler için Krem Dokulu Kalem Far’ı uygulayın. Kalem yapısı yardımı ile üst göz kapağının üstüne bir çizgi çekin ve sonra Far Fırçası yardımıyla farı dağıtın.

4/ Kirpik diplerinize süreceğiniz Jumbo Göz Kalemi ile gözlerini aydınlatın.

5/Her bir kirpiğinizi yakalayacak olan Sexy Pulp Ultra Hacim Maskara ile kendine kocaman gözler yaratın.

6/ Dudaklarınıza küçük bir parlaklık vermek için Ultra Nemlendirici Ruj - Saten 48  ile makyajını tamamlayın.

 

Rock’n’roll musun, jazz mı, elektronik mi yoksa klasik mi? En havalı festival görünümünü bizimle paylaş!

Share