This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Bir Gece Serumundan Daha Fazlası

Anti-age Global serisindeki yenilenen gece serumu ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler

Yves Rocher'da böyle bir serum neden ve nasıl geliştirilir?

Formüllerimiz oluşturulurken, tamamen organoleptik ve duyulara hitap eden, birinci sınıf, yenilikçi, ustalıkla dengelenmiş titiz bir çalışma yapılmıştır. 

Bitki Tomurcuğu Nektarı üzerinde yapılan 5 yıllık araştırma ve inovasyona yönelik yapılan 3 yıllık geliştirmenin ardından; Anti-age Global Gençleştirici ve Yenileyici Çift Fazlı Onarıcı Gece Serumu üretilmiştir.

sowimage

Eşsiz çift fazlı formül

Yenilikçi dokusu, doğal hyaluronik asit içeren 2 kat fazlaBitki Tomurcuğu Nektarından oluşmaktadır. Yaşlanma karşıtı etkiyi arttırmak için pirinçten elde edilen inositol ve elma özü ile birleştirilmiştir. Böylece hücresel metabolizmayı uyarır, cilde parlaklık verir, cildi yumuşatır ve daha sıkı bir cilt için dermis seviyesinde etki eder.

İçeriğinde bulunan jojoba, hodan tohumu, üzüm çekirdeği ve ketencik tohumu ise; besleyici ve onarıcı etkiye sahiptir. Ciltte hoş ve rahatlatıcı bir his bırakır.

sowimage

Bitki Tomurcuğu Nektarı’nın Özümsenmesi

Bu son derece değerli formülde cilt bakım uzmanlarımız, çift fazlı dokunun Bitki Tomurcuğu nektarının cilt tarafından özümsenmesini arttırdığını ve cildi iyileştirdiğini fark ettiler.

Bu çift fazlı formül, aktif içeriği sayesinde tüm cilt katmanlarına ulaşmasını sağlarken, özellikle dermis katmanına kadar inmesine yardımcı olur.

sowimage

Mükemmel Aktif Bileşen

Anti-age Global serisindeki patentli aktif bileşen, uzman botanikçilerimiz ve bilim insanlarımızın laboratuvarlarımızda geliştirdiği Bitki Tomurcuğu Nektarıdır.

İtalya’ya özgü Leylak (Syringa) bitkisine ait bir tomurcuğun en değerli hücreleri (vitamin ve mineral açısından en zengin hücreler) seçilir, % 100 doğal biyoteknolojik bir yöntemle çoğaltılır. Bu çoğaltılan hücrelerin çeperleri çıkarılır. Konsantre tomurcuk nektarı elde edilir. Tomurcuk nektarı, bitkinin gençlik ve yaşam kaynağıdır. İçerisinde bulunan değerli hücreler, vitaminler, mineraller gibi geliştirme gücüne sahip elementleri en yüksek konsantrasyonda içerir. Bitki tomurcuğu nektarı, cilt üzerinde 72 saat içerisinde hücre yenilenmesini arttırarak, yaşlanmanın tüm belirtileri ile savaşırken aynı zamanda cilde ışıltılı ve eşit tonda bir görünüm sağlar.

sowimage

Gelişmeler

2021’de Anti-age Global’in yaşlanma karşıtı uzmanlığını daha ileri götürmek ve geliştirmek için, cilt yenilenmesinin en fazla olduğu zaman dilimine odaklandık: uyku saatleri.

Gece saat 1-2 civarları cildimizin hücre çoğalmasının en yüksek olduğu zaman dilimidir. Buna kronobiyoloji denir. Kronobiyoloji cildin uyku sırasında yenilenmesinin en üst seviyeye çıkmasını sağlayan bir tür döngü ve sistemdir. Bu yüksek metabolik aktivite zamanı, aynı zamanda aktif bileşenlerin cilde en iyi nüfuz edebileceği zamandır.

Bu nedenle uzmanlarımız, bu gece bakımının üzerinde yoğunlaşmaya karar verdi. Cildin kronobiyolojisine uygun konsantre formül ile cilde en iyi nüfuz eden ve en etkili ürünü formüle ettiler.

sowimage

Mükemmel Sonuçlar

Klinik Etkinlik Test Sonucunda:
Sadece 5 gece sonrasında; hücre yenilenmesinde %23 artış,
1 Ay Sonra: kadınların %76’sında daha sıkı bir cilt görünümü, kadınların %81’inde daha az yorgun bir cilt görüldü.
Kullanıcı Testi Sonucunda:
Anında Etki: Kadınların %93’ü ciltlerinin beslendiğini ve konfor kazandığını söyledi.
1 Gece Sonrasında: Kadınların %83’ü ciltlerinin onarıldığını ve %81’i ciltlerinin dinlendiğini söyledi.
1 Ay Sonrasında: Kadınların %88’i ciltlerinin yenilendiğini, %88’i ciltlerinin pürüzsüzleştiğini, %88’i ciltlerinin daha hızlı iyileştiğini ve %85’i ciltlerinin daha aydınlık ve parlak bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

sowimage

Share