ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Ruj

Ruj, makyajın en önemli aşamalarından biridir. Ruj yardımıyla renklendirilen dudaklar, makyajın geneliyle daha uyumlu bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Sedefli, parlak ve mat bitişli rujlar, farklı makyajlarla uyum sağlar ve eşsiz görünümler elde etmenize olanak tanır. Yves Rocher ruj seçenekleri de onlarca renk seçeneğiyle aradığınız rengi bulabilmenize yardımcı olur. Besleyici içerikli Yves Rocher rujlar, dudaklarınızın kuruyup çatlamasını ve pul pul dökülmesini engellemeye de yardımcı olur. Kalem rujlar, tüp rujlar ve likit şişe rujların her biri farklı yöntemlerle dudaklara uygulanır; ayrıca dokuları, tarzları ve özellikleri de farklılık gösterir.

Ruj Fiyatları & Modelleri

Rujlar, dudakları renklendirmek ve daha dolgun görünümler elde etmek için kullanılan makyaj ürünleri arasında yer alır. Makyajın en hassas ve en önemli noktalarından biri olan ruj uygulamasında taşırma yapmamak önemlidir; aksi takdirde kötü bir görünüm oluşabilir. Ruj uygulamasını kusursuz bir biçimde gerçekleştirmek için öncesinde dudakları nemlendirmek gerekir. Böylece ruj, dudaklarda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünebilir.

Ruj çeşitleri, farklı uygulama şekilleriyle ve yapılarla öne çıkar. Genel olarak kullanılan tüp şeklinde rujlar, tüpten çevirerek çıkarılır ve katı bir yapıya sahiptir. Tüp rujların yumuşak ve kolay sürülebilir olması gereklidir. Likit rujlar ise sıvı bir yapıya sahiptir ve fırça yardımıyla uygulanır. Kalem rujlar ise tüp rujlar gibi katı bir yapıdadır ancak görünümleri farklıdır. Aynı zamanda genellikle mat bir yapıya sahiplerdir.

Rujlar, genel formlarının ve uygulama şekillerinin yanı sıra renk yapılarına göre de farklılık gösterir. Mat yapıdaki rujlar, parlak bir görünüm vermez ve genellikle günlük kullanımlarda tercih edilir. Parlak rujlar ise dudaklarda ışıl ışıl bir görünüm sağlar. Özel günlerde ve buluşmalarda ağırlıklı olarak tercih edilen parlak rujlar, ultra yoğun pigmentasyonları ile de beğeni kazanır. Parlak, mat, likit, tüp ve kalem gibi tüm ruj çeşitlerinin bulunduğu Yves Rocher ile ultra nemlendirici özellikten faydalanabilirsiniz.

Kalıcı & Birbirinden Farklı Renkte Ruj Çeşitleri

Kırmızı ruj, pembe ruj, kahverengi ruj ve bordo ruj da dahil olmak üzere onlarca farklı renk Yves Rocher rujla hem günlük hem de özel gün makyajlarınızı yapabilirsiniz. Yves Rocher’nin yoğun nemlendiricili ve ultra yoğun renkli ruj seçenekleri dudaklarınızın beslenmesine ve daha pürüzsüz görünmesine olanak tanır.

Yoğun renkli kalıcı ruj seçenekleri, gün içerisinde sürekli rujunuzu tazelemenizin önüne geçer. Uzun saatler boyunca rujunuzu tazelemeden ilk anki görünümü koruyabilirsiniz. Yves Rocher’nin yoğun nemlendiricili ve ultra nemlendiricili rujları kremsi dokularıyla ve besleyicilikleriyle öne çıkar. Dudakların kurumasının önüne geçen bu rujlar, onlarca farklı renk seçeneğiyle herkesin aradığını bulmasına olanak tanır. Mineral yağ içerikli bu rujlar dudaklarınızın, sürdüğünüz andan itibaren beslenmesine ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yves Rocher’nin yoğun renkli kalıcı rujları ise doğayı yansıtan göz alıcı tonlarıyla ve 8 saate kadar kalıcı özellikleriyle dikkatleri üzerine toplar. Mat görünümlerini gün boyu koruyan bu ürünler, kamelya yağı içeren bitkisel formülleriyle dudaklarınızın pul pul dökülmesinin önüne geçer.

Parlak Ruj ve Bitkisel Ruj Çeşitleri Yves Rocher’de!

Parlak, kalıcı ve bitkisel Yves Rocher rujlar, dudaklarınıza hem mükemmel ve doğal parlaklık sağlar hem de tüm gün boyunca koruyucu özellik göstermeye yardımcı olur. Onlarca farklı renk seçeneğiyle farklı makyaj çeşitlerine uyum sağlayan Yves Rocher ruj çeşitleri, tarzınıza en uygun rengi kolayca bulmanıza olanak tanır. Yves Rocher, saten etkili rujlarla daha görkemli görünümler elde etmenize yardımcı olur.

Geniş renk yelpazesi sayesinde çekici bir görünüm sağlayan Yves Rocher parlak rujlar ve bitkisel rujlar, içeriklerindeki özel yağlarla öne çıkar. Yves Rocher ruj uygulamanızı alt dudaklarınızdan üst dudaklarınıza doğru yaparak dudak çerçeveniz boyunca dikkatlice sürdürerek eşsiz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha iyi ve keskin görünümlü sonuçlar için dudak kalemi de kullanabilirsiniz. Ruj markaları arasında dikkat çeken ve bitkisel rujlarıyla öne çıkan Yves Rocher ile siz de yüksek kalıcılık, maksimum pigmentasyon ve ultra yoğun nemlendiricilikten faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim