ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Yves Rocher’den yıpranmış saçlara özel kırılma karşıtı serum! Yıpranmış saçlar, nemini ve canlılığını kaybeder bu nedenle özel bakıma ihtiyaç duyar.
Saça tüm ihtiyacı olan bakımı sunan kırılma karşıtı serumun formülündeki Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Organik Jojoba yağı ise; saç tellerinin onarılmasını sağlar, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. 230 dereceye kadar saçları ısıdan korur.** Hafif ve yağsız dokusuyla saçı ağırlaştırmadan uzman bakım yapar. Serinin diğer ürünleri ile kullanıldığında daha etkili sonuç verecek bu mucizevi serumu keşfedin!

Uygulama: Temizlenmiş kuru yada nemli saça haftada 3 kez uygulayınız, durulamayınız.

Ambalaj Türü : Pompalı Şişe

Ürün Kodu: 48704

Bitkisel İçerik
Organik Jojoba Yağı
Saçı onarır ve besler.
Jojoba, çöl iklimlerine uyum sağlamış küçük bir çalıdır. Hayatta kalabilmesi için mümkün olduğu kadar çok enerjiyi tohumlara yoğunlaştırması gerekir çünkü yağmur gibi en ufak bir dış uyaran olduğunda çimlenmeye başlaması ve yeni bir bitkiye dönüşmesi gerekir. Bu depolanan enerji, sıvı olarak bitkinin içinde omega-6 ve omega-9 yağ asitleri açısından zengin olarak bulunur ve yaygın olarak jojoba yağı olarak bilir. Bitki için hayati önem taşıyan bu yağa "çöl altını" da denir. Ayrıca saç tellerini onardığı ve beslediği için yıpranmış saçlar için idealdir.
Organik Jojoba Yağı
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUBEHENTRIMONIUM CHLORIDEISOPROPYL MYRISTATESTEARYL ALCOHOLCETYL ALCOHOLSIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OILPARFUM/FRAGRANCEISOPROPYL ALCOHOLSODIUM BENZOATEFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINCITRIC ACIDPANTHENOLHYDROLYZED HIBISCUS ESCULENTUS EXTRACTBENZYL ALCOHOLDEXTRIN|AQUA/WATER/EAUCETYL ALCOHOLSTEARYL ALCOHOLBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEC13-15 ALKANESIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OILPARFUM/FRAGRANCELACTIC ACIDFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINBENZOIC ACIDPANTHENOLGLYCERINDEXTRINHYDROLYZED HIBISCUS ESCULENTUS EXTRACTBENZYL ALCOHOL10144v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim