ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Saça uygulanan boya ve diğer işlemlerin yanında güneş, rüzgâr ve hava kirliliği gibi dış etkenler saçı yıpratabilir. Yıpranmış saçlar için özel bakım uygulamak ve saçı onarıcı özellikte ürünler kullanmak gerekir. Saç kremi bu bakımın önemli bir parçasıdır, saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.
Yıpranmış saçlara özel onarıcı saç kremi, kuru ve yıpranmış saçların kolay taranmasını sağlar. Ağırlık yapmadan saçları besler, onarır ve güçlendirir.
Balsam dokusu ve içeriğindeki Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Zengin besleyici özelliği olan Jojoba Yağı, saç tellerinin kendini onarmasını sağlar, nem iletimini güçlendirir.
Anında onarım ve beslenme sağlarken saç kırılmasını %94 oranında azaltmaya yardımcıdır. Kolay şekil alan, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanıza destek olur.

Uygulama: Şampuandan sonra ıslak saça, uçlarına doğru uygulayınız. 1 dakika bekletip durulayınız.
Yıpranmış saçlar için kırılma karşıtı serum ile rutini tamamlayınız.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 47043

Bitkisel İçerik
Organik Jojoba Yağı
Saçı onarır ve besler.
Jojoba, çöl iklimlerine uyum sağlamış küçük bir çalıdır. Hayatta kalabilmesi için mümkün olduğu kadar çok enerjiyi tohumlara yoğunlaştırması gerekir çünkü yağmur gibi en ufak bir dış uyaran olduğunda çimlenmeye başlaması ve yeni bir bitkiye dönüşmesi gerekir. Bu depolanan enerji, sıvı olarak bitkinin içinde omega-6 ve omega-9 yağ asitleri açısından zengin olarak bulunur ve yaygın olarak jojoba yağı olarak bilir. Bitki için hayati önem taşıyan bu yağa "çöl altını" da denir. Ayrıca saç tellerini onardığı ve beslediği için yıpranmış saçlar için idealdir.
Organik Jojoba Yağı
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCETYL ALCOHOLBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEHYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATEISOAMYL LAURATESIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OILLACTIC ACIDPARFUM/FRAGRANCEFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINBENZOIC ACIDARGININEPANTHENOLGLYCERIN10819v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim