ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Yıpranmış saçlara özel onarıcı saç maskesi, kuru ve yıpranmış saç tellerini onarır. Saçları uçlarına kadar besler, onarır ve güçlendirir. Balsam dokusu ve içeriğindeki Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Zengin besleyici özelliği olan Jojoba Yağı, saç tellerinin kendini onarmasını sağlar, nem iletimini güçlendirir.
Yoğun onarım sağlayan saç kremi saçlarınızın 50 kata kadar daha güçlü olmasına destek olur. Daha güçlü, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Uygulama: Haftada iki kez ıslak saça, saçınızın boyuna ve özellikle uçlarına uygulayınız. 3-5 dakika bekleyiniz ve durulayınız.
Yıpranmış saçlar için kırılma karşıtı serum ile rutininizi tamamlayın.

Ambalaj Türü : Tüp

Ürün Kodu: 51692

Bitkisel İçerik
Organik Jojoba Yağı
Saçı onarır ve besler.
Jojoba, çöl iklimlerine uyum sağlamış küçük bir çalıdır. Hayatta kalabilmesi için mümkün olduğu kadar çok enerjiyi tohumlara yoğunlaştırması gerekir çünkü yağmur gibi en ufak bir dış uyaran olduğunda çimlenmeye başlaması ve yeni bir bitkiye dönüşmesi gerekir. Bu depolanan enerji, sıvı olarak bitkinin içinde omega-6 ve omega-9 yağ asitleri açısından zengin olarak bulunur ve yaygın olarak jojoba yağı olarak bilir. Bitki için hayati önem taşıyan bu yağa "çöl altını" da denir. Ayrıca saç tellerini onardığı ve beslediği için yıpranmış saçlar için idealdir.
Organik Jojoba Yağı
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCETYL ALCOHOLHELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OILBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEC13-15 ALKANESIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OILCITRIC ACIDPHOSPHOLIPIDSPANTHENOLPARFUM/FRAGRANCEFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINBENZOIC ACIDGLYCERIN10840v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim