This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Babalar Günü: Erkekler İçin Hediye Önerileri

Morgan ve Franck babalar günü için favori bakım ürünleri hakkında sizi bilgilendirecek. Sevgili babalarınızı nasıl şımartabileceğinizle ilgili biraz ilham almaya ne dersiniz!

Morgan, İletişim Uzmanı

sowimage

#Benim güzellik rutinim:

Gerçekten Konsantre Duş Jeli - Zeytin, Turunç'u çok seviyorum. Duşumun kenarına mükemmel bir şekilde uyuyor. Küçük boyutlu olması sayesinde rahatça her yere taşıyabiliyorum. (Spor salonuna, hafta sonu gezisine, vb.)

Konu saçlarım olunca oldukça titiz davranıyorum. Çünkü yıllar geçtikçe saçlarım da eski formunu kaybediyor.

Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan ve İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan arasında kararsız kalıyorum. Ve saçlarımın uzaması için, her 2 ayda 1 Saç Kayıp Terapisi uyguluyorum.

Aynı zamanda birçok enerji verici El Kremi Mango &- Kişniş kullanıyorum. Yatıştırıcı kokusunu çok seviyorum. Bu koku beni gerçekten uzaklara götürüyor.

 

sowimage

Zaman zaman, sakalımı uzatıyorum fakat birkaç hafta sonra aniden hepsini tıraş etmem gerekebiliyor.

Bu zamanlarda Hassas Ciltler için Tıraş Köpüğü kullanıyorum. Kremsi köpük formu ile bu yüzümde  esinti oluşturuyor.

Tıraş sonrasında, cildim parlayabiliyor. Yaz aylarında Nemlendirici ve Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli'ni tercih ediyorum ve yazın geri kalan kısmı için Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Kuru Ciltler İçin Gündüz Kremi yeniden yapılandırıcı günlük bakımını uygularım.

 

 

Franck, Dijital Pazarlama Uzmanı

sowimage

Güzelliğe karşı biraz faydacı bir yaklaşımım var.  Nem en önemlisi! Bunun gerçekten ne anlama geldiğini öğrendim. Düzenli olarak, Kuru ciltler için Besleyici Onarıcı Vücut Sütü'nü vücuduma sürerim. Bu ürünü ve kokusunu seviyorum.

Favori duş jelim, Konsantre Duş Jeli - Zeytin, Turunç. Konsantre formuyla tanıştığımdan beri her yere rahatlıkla taşıyorum.

Kokular söz konusu olduğunda, Nature EDT Peygamber Ağacı ve Ardıç favori parfümüm. Yazın gelmesiyle birlikte tekrar kullanmaya başladım. Çok ferah bir koku!

Son olarak, güneş korumasını da kesinlikle unutmamalısınız. Fazlasıyla pratik olduğundan dolayı ben 30 GKF Güneşe Karşı Koruyucu Transparan Sprey kullanmayı tercih ediyorum.

                                                         Daha fazla fikir edinmek ister misiniz?

Takımımızda ki kadınların eşleri de bizleri oldukça etkiledi. Tamamlayıcı ürün yelpazesinin bir kısmını denediler.

sowimage

 Patricia: Eşimin düzenli olarak 3’ü 1 arada Güneş Sonrası Nemlendirici Süt kullandığını fark edene kadar losyonumun nasıl bu kadar hızlı tükendiği hakkında hiç bir fikrim yoktu.

sowimage

 

 Aurelia: Benim eşim Köpürmeyen Krem Şampuan'aaşık oldu. Bana her zaman bu ürünü soruyor! Hem az köpürdüğü için hem de saçlarını yumuşacık yaptığı için bu şampuanı gerçekten çok seviyor.

sowimage

Fiorella: Temizleme jeliyle birlikte bir parça Nemlendirici Arındırıcı Vücut Peeling'i kullanır ve peeling yapmadan hafta sonunu geçirmez! 

Peki hangi ürünler ilginizi çekti? Bize bir fotoğraf ile birlikte yorumlarınızı iletin!

Share