ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Sağlıklı Dudakların Sırrı

Dudaklarınız yazın güneşin, kışın ise soğuğun etkisinde kalır. Tüm yıl boyunca sağlıklı dudaklara sahip olmak için ipuçlarımızı keşfedin!

Günlük Öneriler…

Hem kış aylarında soğuktan korumak hem de yaz aylarında güneşin kuruttuğu dudaklarınızın pürüzsüz olmasını sağlamak için rutininize eklemeniz gereken işte bazı önemli ipuçlarımız:

  • Bolca su için! Bu tavsiyeyi daha önce de çok kez duyduğunuzdan eminiz, ancak hücrelerinizin ve cildinizin sağlığı için vücudunuzu düzgün bir şekilde nemlendirmeniz önemlidir.
  • Dudak kuruluğunu azaltan, besleyici özellikteki doğru mat rujları tercih edin. Kamelya yağı içeren mat rujlarımızı inceleyebilirsiniz.
  • Cildinizi nemlendirin: Elbette bu dudaklarınız için de geçerli! Dudaklarınıza gereken bakımı yapan nemlendirici özelliği yüksek ürünler seçmek önemlidir.
sowimage

Doğal nemlendirmeyi tercih edin!

Yenilenen doğa dostu dudak balsamlarımız karşınızda!  

Bitkisel Kozmetik Uzmanlarımız, yaptıkları araştırmalar sonrasında, Batı Afrika’da sürdürülebilir ormanlardan elde edilen, mucizevi besleyici özelliklere sahip Karite yağı ile birbirinden yararlı bitkileri bir araya getirdi. %97’DEN FAZLA DOĞAL İÇERİĞE SAHİP bu formüller, yıl boyunca dudaklarınıza ihtiyacı olan bakımı ve nemi sağlayarak, size sağlıklı dudakların sırrını verecek!

sowimage

Doğal, güzel, beslenmiş dudaklara sahip olmak için hazırlanan serimizdeki vanilya, hindistan cevizi, karite yağı aromalı hoş kokulu balsamlarımız sizi bekliyor!  

Nemlendirmenin yanı sıra dudaklarına hafif ve tatlı bir renk vermek de isteyenlere özel; çilek, böğürtlen ve mango aromalı balsamlarımızı tercih edebilirsiniz.

sowimage

Sizin favori balsamınız hangisi? Yorum olarak bize yazın! 🙂

Share