Geri

Cildimizi çevre kirliliğinden nasıl koruruz?

Yaz sıcaklığında cildine özen göster ! Güzel havanın tadını çıkarırken kendinizi çevre kirliliğinden korumak için işte size bir kaç ipucu!

Genel Öneriler

Yaz boyunca kendinizi hava kirliliğinden korumak için işte size bir kaç etkili tavsiye: Gün boyu bol su tüketimine devam edin. Evinizi sabah erken saatlerde ya da akşam geç saatlerde havalandırarak gün içinde kalabalık saatlerde oluşan hava kirliliğinin evinize dolmasına engel olabilirsiniz. İnsan trafiğinin yoğun olduğu saatlerde şehir içinde ve ya spor salonlarında egzersiz yapmak yerine daha sakin saatler olan sabah erken saatleri ya da akşam geç saatleri tercih edin.

sowimage

 

Güzellik İpuçlarımız

Tatilde artan sıcaklık  ve çevre kirliliği cildinize çok ciddi zararlar verebilir. Bunun önüne geçmek için dokusu hafif, cildi nemlendiren ve çevre kirliliğinin etkilerine karşı da cildi koruyan ürünler kullanılmalıdır: Bunun için ideal olan Elixir Jeunesse – Gençlik İksiri  serisi ; içindeki Afloya sayesinde cildinizi tüm çevresel faktörlerden korurken size sağlıklı, pürüzsüz ve mükkemmel bir cilt sunar.

sowimage

Rutininize başlarken tavsiyemiz, ferah dokusuyla cildinizi nazikçe temizleyen ve ışıltı veren Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Tonik Etkili Makyaj Temizleme Jeli ile yünüzü temizleyerek cildinizi hazırlamanızdır.

Daha sonra, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, cildin yaşlanmasını etkileyen hava kirliliği, stres gibi faktörlerle de savaşan  Elixir Jeunesse - Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi ile cildinizin nem dengesini koruyabilirsiniz.

Sıcaklık arttığında cildimizde yoğun ve kalın bir yapıya sahip kremleri kullanmak istemeyiz.Sizin için mükemmel bir çözümümüz var.Yves Rocher’nin Gençlik iksiri serisi ile detoks etkili günlük cilt bakımınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Devrim yaratan dokusu ve bitkisel içeriğiyle ciltteki kolajen miktarını 4 kat arttırırken, hava kirliliğinin etkilerine karşı da savaşır.

Bonus: Cildiniz, dokusuyla çığır açan bu serinin ürünlerini tamamen emer ve cilt yüzeyinde kalıntı bırakmaz.

sowimage

Cildi sıcaktan ve dış etkilerden korumak için cilt bakımınızda maske kullanımını atlamamanızı öneririz. Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Maske, tüm cilt tipleri için uygun özelliği ile cildin nefes almasını  sağlarken, uzun süreli ışıltı sağlar. Haftada 2 kez uygulandığında cildi dış etkilerden korurken, ciltteki yorgunluk belirtilerini yok eder ve cildinize mükemmel pürüzsüzlük sağlar.

sowimage

Mucizevi bitki Afloya ile tanışın !

Bitkisel güzellik uzmanlarımız Afloya mucizesinin etkilerini açıkladılar : Mucizevi bitki. Madagaskar dağlarında yetişen bu mükemmel bitki yenileme ve koruyucu özelliği ile öne çıkıyor. Yapraklarında tamamen yenileyici molekülleri biriktirerek, ciltteki yaşlanma etkilerini azaltır, cildi dış etkilere karşı korur; cildin nefes almasını ve canlı kalmasını sağlar. Uzmanlarımız, bu bitkiden elde ettikleri %100 doğal konsantre öz ile mükemmel Gençlik İksiri serisini tasarladı.

 

 

sowimage

 

Bu doğal özümseme teknolojisi ile Afloya özü cilt tarafından emilir. Bu doğal ve etkili seri ile yaşlanmanın etkileriyle savaşırken, cildi çevresel etkilerin (hava kirliliği, UV, stress vb.) sonuçlarından koruyun.

-Cildin alt katmanında : Onarılmış ve güçlenmiş cilt dokusu*

-Cildin üst katmanında : Oksidanların ve çevrenin zararlı etkilerini azaltır *

*Vitro testine göre

Sıcaklık ve hava kirliliği artık cildiniz için bir sorun değil!

 

sowimage

Sizin cildinizi çevresel etkilerden korumak için yaptığınız püf noktalarınız neler? Yorum yazarak bizimle paylaşın !

Share