Geri

Saçlarım İçin Konsantre Şampuan Kullanıyorum!

Tepeden tırnağa doğa dostu mu hissediyorsun? Peki bu saçların için ne anlama geliyor? Dünyaya zarar vermeden saçlarını parlatacak konsantre şampuanla tanış!

2017’de akıl almaz bir buluş olan Konsantre Duş jeli ile tanışmıştın. Bu kadar iyi giderken durmak olmaz diye düşündük ve yeni Konsantre Şampuanı geliştirdik.

sowimage

 Naturel Konsantre Formül!

Konsantre şampuanımızın ilk faydası: adından da belli olduğu gibi KON-SAN-T-RE formül! 100 ml bir şişe, sıradan bir şampuanın 300 ml'sine eşit.

Evet, tabii ki mevcut Doğa Dostu Parlaklık veren Şampuan gibi 30 yıkama için uygun, eko-dostu ve tüm diğer özelliklere sahip. Basit bir sıkma ile doğru miktarı elde etmenize yardımcı olan kapakçık sayesinde sonucu garanti ediyoruz.

sowimage

Son olarak en önemli noktalardan bir tanesi de Yves Rocher Konsantre Şampuan %98’den fazla doğal içerik bulunduruyor. Koruyucu ve paraben içermeyen içerik, %100 doğal limon özü ile zenginleştirildi. Silikon içermemesi sayesinde çok kolay bir şekilde doğada çözünüyor.

Sonuç: Saçlarınızı yumuşak, hafif ve parlak yaparken doğaya da katkıda bulunan bir şampuan!

Daha az plastik mi, tabi ki EVET!

Evet, küçük şişeler daha az yer kaplıyor ama neden?

Senin için seyahatlerinde yanında götürmeni kolaylaştıracak; ancak ürünler satış noktalarına ulaşırken de daha az yer kaplayacak. Bu da daha az kamyon ve daha az hava kirliliği demek!

Konsantre ürün demek, %39 daha az plastik ve %35 daha az sera gazı emisyonu demek. Yalnızca saçların değil dünya da mutlu!

Yeni “Gezegenimi Seviyorum” Rutinim

Yves Rocher Konsantre Şampuan, Konsantre Duş Jeli ile birlikte “Gezegenimi Seviyorum” ailesine katıldı.

Onsuz yapamayacağınız yeni bir rutin…

 

 

 

Sizin için küçük, dünya için büyük bir fayda!

Satın alınan her bir “Gezegenimi Seviyorum” ürünü için, Yves Rocher markası Yves Rocher Vakfı’nın altındaki “Institut de France” a bir ağaç dikmesi için destekte bulunuyor.

2020 hedefimiz: Yeni dikilmiş 100 milyon ağaç! Konsantre şampuana geçmek için bir neden daha…

 

sowimage

Yves Rocher Konsantre Şampuanı ve Konsantre Duş Jelini  kullanmak iyi bir başlangıç, bunları günlük küçük alışkanlıklarımızla birleştirmek ise çok daha iyi! Daha da ileri gidip “Yeşil Tutum” davranışını benimsemek istersen kendine ve Dünya’ya fayda sağlayacak her gün kullanabileceğin önerilerimizi keşfet!

Tüm bunları yapıyorsan sen de doğa için yaptığın hareketleri #GezegenimiSeviyorum etiketi ile paylaş!

Share