YR KART SAHİBİ OLARAK
KAZANACAĞINIZ AVANTAJLARDAN BAZILARI

DENEME BOY CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ İÇEREN
HOŞGELDİNİZ PAKETİ

CİLT YAŞINIZA GÖRE 4 FARKLI SEÇENEK!

TÜM YIL DEVAM EDEN SADECE ÜYELERE ÖZEL
YÜKSEK İNDİRİMLER VE SÜRPRİZ HEDİYELER

ÜSTELİK İLK ALIŞVERİŞTEN İTİBAREN!

HER ALIŞVERİŞTE ÇOK KAZANDIRAN
HARCAMASI KOLAY PUAN SİSTEMİ

HER 20 TL ALIŞVERİŞE 1 TL DEĞERİNDE PUAN!

TÜM AYRICALIKLARDAN YARARLANMAK İÇİN
ALIŞVERİŞLERİNİZDE YR KARTINIZI KULLANMAYI UNUTMAYIN!

YR KART HAKKINDA
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

YR Kart 2000 yılından bu yana varolan Yves Rocher markasını ve ürünlerini tercih eden müşterilerimizi ödüllendiren avantajlı bir üyelik programıdır.
YR Kart sahibi olarak yalnızca size özel tanımlanan daha yüksek indirim oranları, orjinal boy ürün hediyeleri ve deneme boy ürünler gibi ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden puan kazanır, bu puanlara karşılık gelen ürünleri dilediğiniz zaman mağazalarımızdan alabilirsiniz.
Her 20 TL'lik alışverişinize karşılık 1 TL değerinde puan kazanırsınız. Liste fiyatları puanlarınıza karşılık gelen ürünleri hediye olarak Yves Rocher mağazalarından alabilirsiniz. Online mağazamızdaki alışverişlerinizden de puan kazanırsınız. Bunun yanısıra yeni ürünlerimizden, özel kampanyalı mağaza açılışlarımızdan ve ödüllü yarışmalarımızdan ilk olarak haberdar olursunuz.
Kazandığınız puanlar bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl içerisinde kullanmadığınız puanlar silinir.
YR kartınızı açtıktan sonraki ilk alışverişinizle birlikte size özel hoşgeldiniz indirimi ve orjinal boy ürün hediyesi kazanırsınız. Bununla birlikte YR Kartınızı kullandıkça tüm yıl boyunca yalnızca üyelerimize özel daha yüksek indirim oranlarına, hediye fırsatlarına ve doğum günü ayrıcalığına sahip olursunuz.
Doğum günü bilginiz kartınızda tanımlıysa ve kartınızı son 1 yıl içerisinde alışverişinizde kullandıysanız; mağazalarımızda doğum günü ayınızda kullanmak üzere 2 Al 1 Öde fırsatı ve doğum günü hediyeniz kartınıza tanımlanır. Online mağazamızda ise sürpriz bir ayrıcalıktan yararlanırsınız. Tüm kart avantajlarından yararlanmaya devam edebilmek için alışverişlerinizde YR Kartınızı kullanmayı unutmayın!
YR Kart sahibi olmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır, size ait bir cep telefonu numarasına sahip olmak yeterlidir.
Yves Rocher mağazalarından ve Yves Rocher Mobil Uygulaması üzerinden cep telefonu numarası bilginizle YR Kart açabilirsiniz. Kartınızı aktifleştirmek için numaranızı doğrulamanız yeterlidir. Ayrıca online mağazamızdan yapacağınız ilk alışverişinizde size özel kartınız otomatik olarak tanımlanır ve Yves Rocher mağazalarında geçerli avantajlardan hemen yararlanmaya başlarsınız.
Evet. Mağazalarımızdaki uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.
Evet. Mağazada kart açılış esnasında kullandığınız cep telefonu veya e-posta adresini kullanarak online mağazada hesap açtığınız takdirde hesaplarınız eşleştirilecek ve puanlarınız mevcut kartınıza işlenecektir. Online hesabınız ve mağaza kartınızın eşleştirilmesiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için mağazalarımızdan ya da Müşteri İlişkileri ekibimizden destek alabilirsiniz.
Müşteri İlişkileri iletişim: 0212 325 87 87 (Hafta içi: 09:00-17:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Müşteri İlişkileri ekibimize ulaşarak kartlarınızla ilgili durumu öğrenebilir ve kartlarınızı birleştirebilirsiniz.
Müşteri İlişkileri iletişim: 0212 325 87 87 (Hafta içi: 09:00-17:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
İzin verdiğiniz bilgileri size özel tanımladığımız kampanyalardan haberdar olmanız için iletişim kurmakta kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Elektronik Ticaret ve Haberleşme Kanunu kapsamında kullanılan bu ve benzeri bilgilerin kullanım alanlarına üyelik koşulları sayfasından ulaşabilirsiniz, ayrıca tercihlerinizi mağazalarımıza uğrayarak veya Hesabım sayfasından yönetebilirsiniz.
Müşteri İlişkileri iletişim: 0212 325 87 87 (Hafta içi: 09:00-17:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com