ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Kirpikleri kıvıran ve hacim veren formülü aynı zamanda kirpiklerin tek tek ayrılmasını sağlar. Kirpiklerinize 24 saat boyunca* yelpaze etkisi verir.

2 kat daha açık göz etkisi sunan** eğimli fırçası sayesinde en ince kirpikleri bile topaklanma yapmadan ayırır ve tarar.

  • Renk : Siyah
  • Etki : Panoramik hacimli etki

Mavi kantaron öz suyu ile zenginleştirilen formülü hassas gözlere ve lens kullananlara uygundur.

Kavisli fırçası, kirpik diplerinin tamamını kavramak için idealdir. Her türlü kirpik tipi için uyarlanan fırçası topaklanma yapmadan kirpiklerin tek tek ayrılmasını sağlar.

Uygulama: Maskara fırçasının iç kısmını kirpiklerin tabanına yerleştirin ve hafif bir zigzag hareketlerle yukarı doğru uygulayın. Kirpiklerdeki yelpaze etkisini arttırmak için fırçayı kirpik diplerinden uçlara doğru yuvarlayarak ikinci katı uygulayın.

 

*11 kişi üzerinde yapılan objektif klinik çalışma sonucu

**21 kişi üzerinde yapılan klinik çalışma sonucu

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 60834

Bitkisel İçerik
Mavi Kantaron
Hassas Gözleri Yatıştırır ve Korur

Bitkisel formülünde Fransa’nın La Gacilly bölgesinde yer alan, kendi organik tarım sahalarımızda yetiştirilen yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkili Mavi Kantaron Çiçeği Özü bulunur.

Mavi Kantaron
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLECI 77499 (IRON OXIDES)VP/EICOSENE COPOLYMERCENTAUREA CYANUS FLOWER WATERGLYCERYL STEARATEACACIA SENEGAL GUMCOPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBAGLYCERYL STEARATE SEPENTYLENE GLYCOLCI 77268:1BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2PVPTRIMETHYLPENTANEDIOL/ADIPIC ACID/GLYCERIN CROSSPOLYMERSTEARIC ACIDTROMETHAMINEPALMITIC ACIDRICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OILBENZYL ALCOHOLPANTHENOLPOLYSORBATE 60ETHYLHEXYLGLYCERINSODIUM CITRATESODIUM BENZOATEPANTOLACTONECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHEROL10938v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim