ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Arındırıcı detoks etkili saç sirkesi çevresel faktörler ve yaşam tarzı nedeniyle yıpranmış saçların arınmasına yardımcı olur. Likit ve hafif dokusu ile saçlarınıza hafiflik ve parlaklık verir.
Bitkisel içeriğindeki Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki Moringa çekirdeği özü ile, suyun kirecine ve dış etkenlere karşı saçlarınız korunur.
Saçlarınızda canlı ve tazelenmiş bir his bırakır. Saçı normal su ile durulandığından 2 kata kadar daha fazla arındırır. *
*Etkinlik Test Sonucu

Uygulama: Kullanmadan önce çalkalayınız. Saçınızı yıkarken son durulama suyunda kullanınız ve ardından bol su ile durulayınız.
Yağlı saçlar için arındırıcı detoks etkili şampuan ve saç kremi ile rutini tamamlayınız.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 56774

Bitkisel İçerik
Organik Okyanus Algi

Dış etkenlerden cilt gibi saçlar da olumsuz etkilenir. Saç derisi hızla yağlanabilir, saç ağırlaşabilir, daha mat ve cansız bir görünüm elde edebilir.
Organik Okyanus Algi, saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kanaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle saçların daha hafif ve canlı bir görünüm kazanmasına destek sağlar.

Organik Okyanus Algi
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUDECYL GLUCOSIDELACTIC ACIDPARFUM/FRAGRANCEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINESORBIC ACIDACETIC ACIDGLYCERINLIMONENE|AQUA/WATER/EAULAURETH-10MORINGA PTERYGOSPERMA/OLEIFERA SEED EXTRACTPARFUM/FRAGRANCEPEG-40 HYDROGENATED CASTOR OILLACTIC ACIDCETRIMONIUM CHLORIDEZINC GLUCONATEACETIC ACIDFRUCTOOLIGOSACCHARIDESLIMONENESCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTBENZYL ALCOHOLINULINMALTODEXTRIN78v1

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim