ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Yağlı saçlar kökten uca özel bakıma ihtiyaç duyar. Arındırıcı Detoks Etkili Sülfatsız Şampuan, yağlı saçları nazikçe temizler. Saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kaynaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle daha hafif ve canlı bir görünüm almasını sağlar.

İçeriğindeki Organik Okyanus Algi, saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kanaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle saçların daha hafif ve canlı bir görünüm kazanmasına destek sağlar.

Transparan jel dokusu ile ilk kullanımdan itibaren saçın 48 saat* daha temiz kalmasına destek sağlar. Arındırılmış saç derisi ile ipeksi, hafif ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.

Uygulama : Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından ılık su ile durulayın.

Yağlı saçlar için arındırıcı detoks etkili saç kremi ve saç sirkesi ile rutini tamamlayın.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 54803

Bitkisel İçerik
Organik Okyanus Algi

Dış etkenlerden cilt gibi saçlar da olumsuz etkilenir. Saç derisi hızla yağlanabilir, saç ağırlaşabilir, daha mat ve cansız bir görünüm elde edebilir.
Organik Okyanus Algi, saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kanaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle saçların daha hafif ve canlı bir görünüm kazanmasına destek sağlar.

Organik Okyanus Algi
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUSODIUM METHYL COCOYL TAURATECOCAMIDOPROPYL BETAINESODIUM COCOYL ISETHIONATELAURYL GLUCOSIDEPARFUM/FRAGRANCEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTSODIUM BENZOATEGLYCERINCITRIC ACIDGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDESODIUM CHLORIDECOCO-GLUCOSIDEGLYCERYL OLEATEPOTASSIUM SORBATELIMONENETOCOPHERYL ACETATEHYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATETOCOPHEROL10820v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim