ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Onarıcı, koruyucu ve elektriklenme karşıtı şekillendirici saç bakım kremi, yıpranmış saçları onarmaya ve beslenmeye yardımcı olan çok amaçlı bakım sağlar.
Organik Jojoba içeren formülü, saçları yeniler ve onarır. 30 kat daha dayanıklı ve güçlü saçlara* sahip olmanıza yardımcı olur. Hoş kokulu, eriyen balsam dokuya sahiptir. Gece bakımı olarak kullanıldığında 8 saat boyunca onarıcı bakım* sağlar.
Kadınların %88’i saçlarının beslendiğini, yumuşadığını ve üründen memnun kaldıklarını belirtti. **
*Enstrümantal test sonucu
**25 Kadın üzerinde gerçekleşen test sonucu

Nasıl Uygulanır?
1- Yoğun onarıcı bakım için uyku öncesi ya da 2- Kuru saça günlük bakım için ya da 3- Nemli saçlara koruma, besleme ve şekillendirme için ya da 4- Şekillendirme sonrasında son dokunuşta yumuşatma ve için kullanılabilir.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 76774

Bitkisel İçerik
Organik Jojoba Yağı
Saçı onarır ve besler.
Jojoba, çöl iklimlerine uyum sağlamış küçük bir çalıdır. Hayatta kalabilmesi için mümkün olduğu kadar çok enerjiyi tohumlara yoğunlaştırması gerekir çünkü yağmur gibi en ufak bir dış uyaran olduğunda çimlenmeye başlaması ve yeni bir bitkiye dönüşmesi gerekir. Bu depolanan enerji, sıvı olarak bitkinin içinde omega-6 ve omega-9 yağ asitleri açısından zengin olarak bulunur ve yaygın olarak jojoba yağı olarak bilir. Bitki için hayati önem taşıyan bu yağa "çöl altını" da denir. Ayrıca saç tellerini onardığı ve beslediği için yıpranmış saçlar için idealdir.
Organik Jojoba Yağı
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCOCOS NUCIFERA (COCONUT) OILGLYCERYL STEARATE CITRATEPROPYLENE GLYCOL.DICAPRYLYL CARBONATEC13-15 ALKANECETEARYL ALCOHOLSQUALANESIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OILCETEARYL GLUCOSIDEHYDROXYACETOPHENONEPANTHENOLPARFUM/FRAGRANCEFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINXANTHAN GUMSODIUM HYDROXIDEBENZYL ALCOHOLTOCOPHEROL10270v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim