ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
 
NATUREL KOZMETİK TİC. A.Ş.
SANAL MAKYAJ UYGULAMASI KULLANIM KOŞULLARI


https://www.yvesrocher.com.tr alan adlı internet sitemizde uygulanan Sanal Makyaj Uygulaması ile birlikte siz internet sitesi ziyaretçilerimize internet sitemizde kurduğumuz Sanal Makyaj Platformu üzerinden ürünlerimizi deneyimleme ve görseliniz üzerinde ürünlerimizin nasıl duracağını test etme imkanı sağlanmaktadır. Kişisel verilerinizi(fotoğraf göndererek veya kameranızı açarak) Şirketimizle paylaşmanız sonucunda işbu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitenin yönetimi Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir.

Sanal Makyaj Uygulamasından yararlanmak isteyen internet sitesi ziyaretçilerimizden yüz taraması yöntemi ile birlikte biyometrik veri türünde olan özel nitelikli kişisel verileri talep edilmektedir. Biyometrik verilerinizin işlenmesine rıza göstermeniz halinde Sanal Makyaj Uygulaması’nı deneyimlediğiniz süre içerisinde verileriniz işlenmektedir. Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi biyometrik verilerinizi hiçbir koşulda saklamamaktadır. Bununla birlikte, herhangi bir kişisel verinizi paylaşmak istemezseniz eğer ürünlerimizi mankenlere ait görseller üzerinden de deneyebilirsiniz. Bu sayede, biyometrik verinizin işlenmesini istememeniz halinde Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi tarafından size alternatif seçenek sunulmaktadır.

Sanal Makyaj Uygulamasının kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi yöneticileri yahut temsilcileri sorumlu değildir.

Sanal Makyaj Uygulamasının kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Naturel Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, uygulamayı veya hizmeti durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımı anında yürürlüğe girer.
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim