ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Besleyici yaşlanma karşıtı bakıma yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Yüz Yıkama Jeli - Normal ve Kuru Cilt / Pure Algue - 30 ml
Konsantre Krem - Besleyici Yaşlanma Karşıtı Değerli Yağ Bakımı / Riche Crème - 7 ml
Kumaş Kese

Nemlendirici ve ferahlatıcı yüz yıkama jeli, cildi temizlerken aynı zamanda ferahlamasına ve detoks etkisiyle cildin nefes almasına yardımcı olur. Cildi kirden ve makyaj kalıntılarından arındırır. İçeriğinde bulunan Okyanus Yosunu ve ultra ferah dokusu ile temizlenmiş, rahatlamış ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.

Cilde yumuşaklık ve konfor kazandırır. Günden güne kırışıklıkların görünümünün azalmasına, cildin beslenmesine ve yenilenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Uygulama: Yüz Yıkama Jeli : Sabah ve akşam, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayınız. Gözle temasından kaçınınız. Sonrasında nemlendirici kreminizi uygulayınız.
Konsantre Krem : Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Bezelye büyüklüğünde kremi avuç içlerinizde ısıtın. Yüzün orta kısmından başlayarak dışa doğru nazikçe cildinize uygulayın.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916584

Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
Cildinizi yenileyin

Riche Creme

Cildinizi yenileyin

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim