ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Normal ve kuru ciltlere özel mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Makyaj Temizleyici Yıkama Jeli - Tüm Ciltler / Pure Algue - 30 ml
Miseler Su - Normal ve Kuru Cilt / Pure Algue - 50 ml
Jel Krem - Normal ve Kuru Cilt / Hydra Vegetal - 7 ml
Kumaş Kese

Detoks etkili yüz yıkama makyaj temizleme jeli, tek bir adımda göz çevresi dahil tüm yüzü temizler, suya dayanıklı makyajı dahi ortadan kaldırır. Detoks etkisiyle cildi arındırarak nefes almasını sağlar. Ferahlatıcı jel dokusu, deniz köpüğü gibi yumuşak bir köpüğe dönüşen mikro damlacıklar içerir.

Nemlendirici ve ferahlatıcı yüz ve makyaj temizleme suyu, cildi yumuşakça temizler ve makyaj ve kir kalıntılarından derinlemesine arındırır. Yüz ve göz çevresinin nemlenmesine yardımcı olur.

Jel krem, cildin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cilt anında nem kazanır, 48 saat boyunca nemini korur canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

Uygulama: Temizleme Jeli : Sabah ve akşam, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayınız. Gözle temasından kaçınınız. Sonrasında nemlendirici kreminizi uygulayınız.
Temizleme Suyu : Sabah ve akşam pamuk yardımıyla yüzünüze, boynunuza ve göz çevrenize uygulayınız. Sonrasında nemlendirici kreminizi uygulayınız.
Gündüz Kremi : Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan cildinize, göz çevreniz hariç uygulayınız.

Ürün Kodu: 9916597

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim