ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

İçeriğindeki edülis özsuyunun yoğun nem veren özelliği sayesinde 24 saat boyunca, derinlemesine nemlenmiş ve kusurları kapanmış pürüzsüz bir cilt görünümü sunar.

Ciltteki kusurları kapatırken aynı zamanda cilde bakım yapar. Formülündeki organik papatya, cilt bariyerinin günden güne güçlenmesine yardımcı olur.

  • Kapatıcılık: Yüksek Kapatıcılık
  • Bitiş: Yarı mat
  • Dokusu: Hafif ve akışkan, iz bırakmayan doku

Sonuç:

Kullananların %92'si makyaj sonucunun doğal göründüğünü belirtti.*

Kullananların %90'ı, fondötenin gün boyunca rahat kullanıldığını ve cildi kurutmadığını belirtti*.

Kullananların %86'sı, fondötenin tüm gün dayandığını belirtti.*

Kullananların %80'i, fondötenin cilt pürüzsüzleştirici bir etki sağladığını belirtti. *

 

* 107 kadın üzerinde study 14 womengün boyunca yapılan memnuniyet çalışması

Ambalaj Türü : Pompalı Şişe

Ürün Kodu: 54337

Bitkisel İçerik
Organik Papatya

Tüm bahçelerin olmazsa olmazı, herkesin bilip tanıdığı bir bitki… Yves Rocher’nin cilt ürünlerinin 1960’lardan beri vazgeçilmez bileşeni olan organik papatya, Fransa’nın Bretonya bölgesindeki La Gacilly tarlalarımızda hem cilde hem de doğaya değer veren bir anlayışla 1979’dan beri Yves Rocher Markası tarafından ilk ekilen bitkilerden biridir. Organik Papatyanın besleyici özellikleri yüzyıllardır bilinmektedir: Yatıştırıcı, yumuşatıcı, iyileştirici bir etkiye sahip olan papatyanın bu çeşitli özelliklerinin kaynağı, son derece zengin moleküler yapısıdır. Papatyada her biri farklı özelliklere sahip yüzlerce aktif madde bulunur. Uzmanlarımız, organic papatyanın hassas cildin ihtiyacını karşılamaya yönelik bir çok özelliğini keşfetti: %100 doğal aktif bileşenler olan hydrolat ve oleat içeren organic papatya cildi yatıştırıyor ve güçlendiriyor.

Organik Papatya
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUC13-15 ALKANEDICAPRYLYL CARBONATEC9-12 ALKANEGLYCERINPOLYGLYCERYL-2 ISOSTEARATE/DIMER DILINOLEATE COPOLYMERCHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER WATERBAMBUSA ARUNDINACEA JUICEPOLYGLYCERYL-3 RICINOLEATEPENTYLENE GLYCOLPOLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATEMAGNESIUM SULFATEPULLULANLECITHINHYDROGENATED LECITHINMICADISTEARDIMONIUM HECTORITEPARFUM/FRAGRANCECARPOBROTUS EDULIS EXTRACTHYDROXYACETOPHENONEETHYLHEXYLGLYCERINTRIETHYL CITRATETOCOPHERYL ACETATECAPRYLYL GLYCOL1,2-HEXANEDIOLCITRIC ACIDTOCOPHEROLAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTPROPYLENE GLYCOLALUMINAMAGNESIUM OXIDECI 77491 (IRON OXIDES)CI 77492 (IRON OXIDES)CI 77499 (IRON OXIDES)CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)10931v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim